به گزارش پارس ، به نقل ازاوج نیوز؛ یعقوب کریمی با ناراحتی از شرایطش در سپاهان اظهار داشت: « متاسفانه کرانچار بازیکنان را در پست اصلی شان بازی نمی دهد. مصدومیت من را هم بهانه کرده و در هر بازی چند دقیقه بیشتر مرا به میدان نمی فرستد. در سال جام جهانی همه چیز را به هم ریخته است. »

وی ادامه داد: « این شرایط برایم راضی کننده نیست. ۶ هفته گذشته اما دقایق زیادی برای سپاهان به میدان نرفته ام. جالب است که مدام در مصاحبه هایش می گوید کریمی مصدوم بوده و آماده نیست. مصدومیت من تمام شد و رفت. از نظر بدنی هم آماده هستم و مشکلی وجود ندارد. »

هافبک سپاهان همچنین گفت: « در ابتدای فصل من با کلی داستان و حاشیه به سپاهان آمدم. تاکید کردم که آیا کرانچار مرا می خواهد یا نه که گفتند در لیست سرمربی هستی اما حالا که آمدم شرایط فرق دارد. حتی ابتدای فصل خود خلعتبری هم به من گفت کرانچار تو را می خواهد. پیش پرسپولیسی ها نیز مرا بدقول کردند. آنها مرا می خواستند اما آمدم اینجا. خیلی برایم بد شده است. الان همه فکر می کنند یعقوب کریمی در اصفهان چه کار دارد می کند که در لیست مربی نیست؟ »

کریمی در ادامه صحبت هایش خاطرنشان کرد: « چند روز پیش با محمود کریمی صحبت کردم اما گفت صبر کن تا شرایط درست شود. نزد رحیمی رفتم و گفتم رضایتنامه ام را بدهید بروم اما گفت صبر کن تا در ادامه فصل ببینیم چطور می شود. نهایتا می روم نفت تهران بازی ام را می کنم. در سال جام جهانی نیمکت نشین شده ام و خیلی از این موضوع ناراحتم. »

وی همچنین گفت: « مجتبی جباری هم به خاطر تغییر پست با کرانچار مشکل پیدا کرده است. پست جباری مشخص است. اینکه او دوست ندارد فوتبال بازی کند هم صحت ندارد. مجتبی با کرانچار مشکل دارد چون در پست اصلی اش او را به میدان نمی فرستد. نمی خواهم وارد جزییات شوم اما مشکل او با کرانچار است. درگیری آنچنانی با هم ندارند اما جباری از دستش ناراحت است. »

هافبک سپاهان در حالی که خیلی عصبانی بود، تصریح کرد: « از نظر فنی کرانچار مربی بسیار خوبی است اما نمی دانم چرا در بحث کوچینگ اینگونه است. او هر سال با چند بازیکن به مشکل می خورد و این مساله برایم جالب است. این روزها اعصابم به قدری خرد است که قبل از بازی با صبا در تمرین خودم را مصدوم کردم. »

کریمی در پایان درباره دیدار با داماش افزود: « بازی سختی داریم. داماش چیزی برای از دست ندارد اما ما هم اگر قهرمانی می خواهیم باید به تمام بازی ها به چشم فینال نگاه کنیم. »