به گزاش پارس ، به نقل ازروزنامه نود؛ بعد از یک برد دلچسب علی فتح الله زاده حسابی روی فرم است. مدیرعامل استقلال که این روزها بدجوری با مشکل بی پولی دست و پنجه نرم می کند، از نمایش بازیکنان راضی است. استقلال به رغم کسر یک امتیاز در رده دوم جدول قراردارد و بالانشین لیگ محسوب می شود. با فتح الله زاده دقایقی به گفتگو نشستیم که ما حصل آن پیش روی شماست.

* این روزها ایام به کام است…
- بله، خدا را شکر. با تلاش کادرفنی و بازیکنان خوب نتیجه می گیریم. فشار روی بازیکنان ما بالا است. آنها تحت فشار هستند. این فشردگی آسیب دیدگی و سلامت بازیکنان را زیر سوال می برد. من به غیرت بازیکنان آفرین می گویم. آنها غیرت را هم پشت سر گذاشته اند و بالاتر رفته اند.

* قلعه نویی بعد از بازی از بی پولی ناراضی بود…
- اکثر بازیکنان ما پول گرفته اند. بگذارید دقیق بگویم. پژمان، لاوه، آندو و سیاوش اکبرپور ۴ بازیکنی هستند که پول نگرفته اند. به خصوص سیاوش. بقیه پول گرفته اند. میانگین ۲۵۰ میلیون تومان.

* کادرفنی چطور؟
- نه آنها هم هنوز چیزی نگرفته اند. خیلی معرفت به خرج داده اند و ممنون آنها هستم. به هر حال وزارتخانه دچار تغییر و تحولات شده و زمان می برد تا پول برسد. انشااله درست می شود. شما ببینید مجلس مصوب کرده ۱۰ میلیارد تومان به ما بدهند اما هنوز یک ریال هم نرسیده.

* قرارداد شما با یک تولیدی جدید بسته شده چرا آل اشپورت رفت و مجید آمد؟
- آل اشپورت به ما اعلام کرد که نمی تواند اسپانسر ما باشد. بنابراین ما هم رفتیم سراغ اسپانسری که می توانست بلافاصله جایگزین شود.

* آل اشپورت خودش از قرارداد انصراف داد؟
- بله، آنها گفتند چون بازیکنان شما از البسه ما ایراد گرفته اند نمی توانیم اسپانسر شما باشیم.

* برسیم به ماجرای جباری…
- ببینید در مورد او من نه هیچ صحبتی کردم و نه صحبتی خواهم کرد. حتی کسانی که می آیند خصوصی با من درباره او حرف می زنند و بعد می روند حرف هایی می زنند، آنها را هم تکذیب می کنم.

* اگر زمینه ای فراهم شود که آشتی و عذرخواهی شود چطور؟
- بحث عذرخواهی نیست. جباری به من تهمت زده، باید بیاید و ثابت کند که من پول باشگاه را برداشته ام ورفته ام نشان شوالیه با آن گرفته ام. در ثانی مگر او نگفته تا زمانی که فتح الله زاده در استقلال است، من برنمی گردم؟

* یعنی جباری دیگر استقلالی نمی شود؟
- چرا نمی شود؟ من که رفتم او می تواند برگردد.

* یک جمله منتسب به شما در رسانه ها منتشر شده که جباری تا نیم فصل در سپاهان دوام نمی آورد. این حرف شماست؟
- من هیچ حرفی درباره او نزدم و نخواهم زد و فقط برایش هر کجا که هست آرزوی موفقیت می کنم.

* تاریخ داربی اعلام شده. ۱۵ شهریور… یعنی شب ۱۶ شهریور که سالگرد همان بازی ۶ تایی های معروف است…
- ۶ تایی ها؟ کدام ۶ تایی ها؟ ما به تاریخ فکر نمی کنیم. آن چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است. فیلم ۴ برد پشت سر ما در داربی موجود است. این را هم می دانند که پرسپولیسی ها ۴ تایی هستند.

* راستی کی روش هم در ورزشگاه خواب بود. نظری ندارید؟
- شاید خسته بوده. به هر حال پیش می آید. زیاد روی این قضیه حساس نیستم.

* کمیته استیناف کسر یک امتیاز از استقلال را تایید کرده. نظر شما چیست؟
- ما این رای را منصفانه نمی دانیم. اگر قرار به محرومیت است سایر تیم ها هم باید محروم شوند. کمیته انضباطی می گوید قبلا از طریق صداوسیما اطلاع رسانی کرده. این اسمش اطلاع رسانی است؟ به هر حال ما به مراجع بالاتر شکایت می کنیم. اگر شده به فیفا شکایت می بریم.