• لینک کوتاه
 • کد خبر: 77909

  بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس در پایان دیدار این تیم مقابل نفت تهران به اظهار نظر در خصوص علت باخت تیم خود پرداختند.

  به گزارش پارس به نقل از مهر چند تن از بازیکنان تیم پرسپولیس در پایان دیدار این تیم مقابل نفت تهران که شامگاه امروز جمعه در وزرشگاه تختی برگزار شد با نتیجه یک بر صفر به صود نفت خاتمه یافت به اظهار نظر پرداختند که برخی از آن ها به شرح زیر است:

  سیدصالحی: موقعیت های زیادی را هدر دادیم
  سیدمهدی سیدصالحی با بیان این که مقابل نفت تهران بدشانس بودیم عنوان کرد: به نظرم همانقدر که ما بدشانس بودیم نفتی ها خوش شانس بودند. ما در این بازی شرمنده هواداران شدیم و نتوانستیم نتیجه لازم را کسب کنیم.

  وی افزود: پرسپولیس موقعیت های زیادی داشت که آن را هدر داد. به هر حال باید تمریناتمان را بیشتر کنیم و با تلاشی بیشتر در صدد جبران این نتیجه بر بیاییم. من مطمئن هستم در بازی های آتی می توانیم این باخت را جبران کنیم.

  مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا از بازی در ورزشگاه تختی راضی بودید عنوان کرد: وظیفه ما این بود که فوتبال بازی کنیم و هر کجا که تصمیم بگیرند باید به اجرا بگذاریم.

  بنگر: مشکل اصلی ما چمن ورزشگاه بود
  مدافع با تجربه تیم پرسپولیس در خصوص گلی که این تیم در دقایق پایانی مقابل نفت دریافت کرد خاطرنشان کرد: وقتی تیم گل می خورد، همه تیم در آن سهیم هستند. به نظرم دریافت دو گل در شش مسابقه آمار بدی نیست.

  وی افزود: ما در این بازی موقعیت های زیادی را هدر دادیم و نتوانستیم امتیاز کسب کنیم. به نظرم امتیازاتی که در ابتدای فصل از دست می روند در پایان لیگ به ضرر ما خواهند شد.

  محسن بنگر همچنین تاکید کرد: بزرگترین مشکل ما در بازی امروز چمن افتضاح ورزشگاه تختی حتی زمین تمرین پرسپولیس هم چمن بهتری نسبت به این ورزشگاه داشت. خود نفتی ها هم از کیفیت این چمن راضی نبودند.

  دیدار تیم های فوتبال نفت تهران و پرسپولیس در هفته ششم رقابتهای لیگ برتر که امشب در ورزشگاه تختی برگزار شد با برتری یک بر صفر تیم نفت تهران همراه شد.

   

  بازی پرسپولیس دیدار تیم های فوتبال زمین فوتبال فوتبال پرسپولیس لیگ برتر نفت نفت تهران تیم
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها