• لینک کوتاه
 • کد خبر: 77908

  سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان گفت: مقابل تیم گسترش فولاد وقت کشی نکردیم و موفق شدیم با دوندگی بیش از حد نتایج بازی‌های گذشته را جبران کنیم.

  به گزارش پارس به نقل از مهر، افشین ناظمی پس از پیروزی تیم فوتبال داماش گیلان برابر گسترش فولاد تبریز در پاسخ به سئوال خبرنگاران مبنی بر وقت کشی بازیکنان تیمش، اظهار داشت: هدف ما این بود که در مسابقه با گسترش نتایج گذشته خود را جبران کنیم. بازیکنان ما امروز وقت کشی نکردند و آنهایی هم که زمین می افتادند واقعا مصدوم می شدند. به عنوان مثال یکی از بازیکنان ما که دچار مصدومیت شد، حتی الان و پس از پایان بازی هم در رختکن مشغول مداوا است.

  وی تاکید کرد: ما در مسابقات قبلی خود بخصوص در بازی با استقلال خوب بازی کردیم ولی به پیروزی نرسیدیم ولی امروز تلاش کردیم تا سه امتیاز را کسب کنیم. البته در زمین مسابقه هم تیم ما و هم تیم گسترش دونده و جنگنده بودند. به نظرم هر دو تیم بیش از حد دوندگی داشتند و بازی نزدیکی انجام دادند.

  سرمربی تیم داماش با اشاره به عملکرد تیم گسترش خاطرنشان کرد: رک و راست بگویم وقتی تیم گسترش گل دوم را خورد، بازی را وِل کرد. به همین خاطر ما چند فرصت خوب گلزنی در نیمه دوم داشتیم که به گل تبدیل نشد. البته تیم گسترش هم چند موقعیت داشت ولی مدافعان ما سرشان را جلوی توپ گذاشتند و فداکاری کردند تا شکست نخوریم.

  ناظمی در پاسخ به سئوالی مبنی بر عملکرد داور مسابقه یادآور شد: همانطور که داوران در زمین ما علیه مان پنالتی می گیرند و چیزی نمی گوییم امروز هم درباره داوری اظهار نظر نمی کنم.

  وی در پایان در خصوص اینکه تیم داماش در دقایق پایانی بازی با سیستم ۱-۰-۹ بازی کرده است، گفت: نمی دانم منظور شما از این حرف چیست. باید بروم و در اینباره تحقیق کنم!

  تیم فوتبال گسترش فولاد روز جمعه در چارچوب مسابقات هفته ششم لیگ برتر در تبریز مقابل تیم داماش با دو گل شکست خورد.

  استقلال بازی داماش گیلان زمین فوتبال فولاد لیگ برتر تیم گسترش کشی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها