• لینک کوتاه
 • کد خبر: 77894

  تیم فوتبال پرسپولیس در نخستین دیدار از هفته ششم رقابتهای لیگ برتر باشگاه‌های کشور برابر میزبانش نفت تهران در ثانیه‌های پایانی تن به شکست داد. تیم یحیی گل‌محمدی با پیروزی برابر شاگردان علی دایی موقتا به صدر جدول صعود کردند.

  به گزارش پارس به نقل از مهر، نخستین دیدار از هفته ششم رقابتهای فوتبال لیگ برتر باشگاه های از ساعت ۱۹: ۱۰ امروز جمعه بین دو تیم نفت تهران و پرسپولیس در ورزشگاه تختی تهران برگزار شد و در حالیکه دو تیم تا ثانیه های پایانی با تساوی بدون گل به بازی ادامه می دادند، در نهایت نفت تهران با گل دقیقه ۳+۹۰ توسط علی قربانی به گل برتری دست یافت.

  با این پیروزی تیم یحیی گل محمدی ۱۳ امتیاز شد و موقتا به صدر جدول صعود کرد. شاگردان علی دایی هم که دومین شکست در ۶ بازی نخست لیگ سیزدهم را تجربه می کردند، با ۱۰ امتیاز قبلی فعلا در رده چهارم باقی مانده است.

  در این بازی که قضاوت آن برعهده یدالله جهانبازی بود، وحید حمدی نژاد از تیم نفت و میثم حسینی امید عالیشاه از تیم پرسپولیس بازیکنان اخطاری این بازی بودند. ضمن اینکه مهرداد اولادی بازیکن پیشین پرسپولیس و فعلی نفت تهران هم به دلیل مصدومیت در دقیقه ۲۰ جای خود را به علی قربانی داد.

  دو تیم در نیمه نخست بازی پایاپایی را انجام دادند که پرسپولیسی ها برای رسیدن به دروازه نفت به حرکات سرعتی امید عالیشاه و غلامرضا رضایی دل بسته بودند و نفتی ها هم دل به ضد حملات دوخته بودند. در این نیمه عملکرد خوب دروازه بان ها باعث شد که معدود خطرات دو تیم هم ثمر بخش نباشد.

  با آغاز نیمه دوم پرسپولیسی ها تا حدودی توپ و میدان را در اختیار گرفتند اما نتوانستند از این برتری خود برای رسیدن به گل استفاده کنند، آنها تا پایان نیمه دوم هم به حرکات از کناره ها و ارسال از جناحین جهت رسیدن به گل استفاده کردند اما عملکرد خوب خط دفاع و دروازه بان نفت مانع از اجرای صحیح این برنامه ها شد. در این نیمه نیز نفتی ها با استفاده از ضد حملات و شوت ها از راه دور سعی در باز کردن سرخپوشان داشتند و در نهایت نتوانستند در ثانیه های پایانی گل برتری را توسط علی قربانی به ثم رسانده و پیروزی ارزشمندی را برابر پرسپولیس و هوادارانش بدست آوردند.

  در این بازی پرسپولیس با ترکیب نیلسون کوریا، سیدجلال حسینی، محسن بنگر، میثم حسینی، حسینی ماهینی، قاسم دهنوی، مارکو استپانوویچ، محمد نوری، امید عالیشاه، غلامرضا رضایی (۶۲- محمد عباس زاده) ، سیدمهدی سیدصالحی به میدان رفت و سوشا مکانی، محمدامین حاج محمدی، احمد آل نعمه، وحید حمدی نژاد، وروا غفوری، کمال کامیابی نیا، حسین ابراهیمی (۶۰- رسول نویدکیا، وحید امیری، علیرضا عزتی، مهرداد اولادی (۲۰- علی قربانی) و رضا نوروزی ترکیب تیم نفت را تشکیل دادند.

  باشگاه های کشور پرسپولیس جدول علی دایی فوتبال پرسپولیس لیگ برتر محمد نوری نفت نفت تهران یحیی گل محمدی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها