• لینک کوتاه
 • کد خبر: 77856

  رئال مادرید در بازی بزرگداشت رائول گونزالس موفق شد با پنج گل السد قطر را در هم بکوبد.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، رائول گونزالس پس از پایان مسابقه در جمع خبرنگاران گفت: در طول بازی مدام به اسکوردبورد نگاه می کردم و دوست داشتم که این دقایق تمام نشود. این یک بازی گرامیداشت بسیار بزرگ برای من بود. از استقبال باشکوه هواداران لذت بردم. آنها برای من لحظه های رویایی را خلق کردند. از تمام کسانی که این فرصت را به من دادند که در این بازی حضور داشته باشم تشکر می کنم. خوشحالم که توانستم در این بازی گل هم بزنم.

  رائول در ادامه گفت: در دوران فوتبال من لحظه های شیرین زیادی بودند اما اتفاقاتی که در این دیدار برای من افتاد به کلی با تمام اتفاق های گذشته فرق داشت. کریستیانو رونالدو در این دیدار پیراهنش را به من داد و کاسیاس بازوبند کاپیتانی را. مربیان تیم همگی استقبال خوبی از من کردند. احساسی که امشب در بازی با رئال مادرید داشتم همان احساسی بود که روز اول برای این تیم به میدان رفتم. هنوز بازی اولم برابر اتلتیکو مادرید را به یاد می آورم. امشب برابر السد همان شور و هیجانی که در بازی با اتلتیکو مادرید در وجودم بود دوباره به وجود آمد.

  مهاجم سابق رئال مادرید درباره ی کریستیانو رونالدو و ایکر کاسیاس ادامه داد: روز گذشته درباره رونالدو گفتم که او سرمایه فعلی و آینده ی باشگاه است. مطمئنم که رونالدو در رئال مادرید می ماند و درخشش خود را ادامه خواهد داد. کاسیاس نیز دروازه بانی بسیار بزرگ و حرفه ای است که اکنون برای به دست آوردن جایگاهی ثابت در رئال مادرید تلاش می کند. او به همین خاطر در موقعیت سختی قرار دارد. کاسیاس باید آرام باشد و در کمال صبر کارش را جلو ببرد.

  رائول گونزالس درباره رئال مادرید نیز در اظهارنظری گفت: مردم همه از رئال مادرید لذت می برند. به همین خاطر رئال همیشه باید متحد باشد. به عنوان یک هوادار دوست دارم که هواداران رئال مادرید همیشه حمایت خودشان را از این تیم ادامه دهند.

  رائول در پایان درباره ی آینده اش در رئال مادرید گفت: فکر می کنم بتوانم باز هم به رئال مادرید خدمت کنم. من با رییس باشگاه ملاقات کردم. او همیشه به من لطف داشته است و به من می گوید رئال مادرید خانه ی توست. از اکنون به بعد دوست دارم که در پست هایی غیر از آن چه قبلا بودم در این تیم باشم. من همیشه رئال مادرید را حمایت کرده ام. امیدوارم که تیم ما بتواند در این فصل به قهرمانی در اروپا دست یابد.

  بازی رئال مادرید سرمایه فوتبال قطر کریستیانو رونالدو تیم رائول دقایق گونزالس
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها