• لینک کوتاه
 • کد خبر: 77855

  رئال مادرید در بازی گرامیداشت رائول گونسالس موفق شد السد قطر را با ۵ گل شکست دهد.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، رئال مادرید و السد قطر شب گذشته در دیداری دوستانه به منظور گرامیداشت رائول گونسالس به مصاف هم رفتند که رئالی ها در پایان موفق شدند با نتیجه پرگل ۵ بر صفر این دیدار را با پیروزی پشت سر بگذارند. در این دیدار کریستیانو رونالدو پیراهن شماره ۷ را به رائول گونسالس داد تا این مهاجم اسپانیایی با پیراهن معروفش برای رئال مادرید به میدان رود. ایکر کاسیاس نیز بازوبند کاپیتانی را به بازوی رائول بست.

  در حالی که هشتاد هزار هوادار رئالی با پیراهن شماره ۷ در ورزشگاه برنابئو حاضر شده بودند رائول موفق شد در دقیقه ۲۳ اولین گل مسابقه را به ثمر برساند و مانند همیشه خوشحالی بعد از گلش را با بوسیدن حلقه ازدواجش انجام دهد. دیگر گل های رئال را در این دیدار ایسکو (۵۹) ، کریم بنزما (۷۹) از روی نقطه پنالتی و یسه رودریگس در دقایق (۸۲ و ۸۸) به ثمر رساندند. پس از پایان این مسابقه رائول در کنار تمامی جام هایی که با رئال مادرید فتح کرد ایستاد تا خداحافظی باشکوهی از تیم محبوبش داشته باشد.

  رائول پس از پایان مسابقه چمن ورزشگاه را بوسید و درحالی که با بدرقه باشکوه هواداران این تیم روبرو شد از باشگاه محبوبش خداحافظی کرد.

  بازی بزرگداشت رائول قرار بود سال گذشته برگزار شود که به دلیل حضور رئال مادرید در سوپرجام اسپانیا برگزار نشد. رائول در حال حاضر در باشگاه السد قطر بازی می کند.

  اسپانیا بازی رئال مادرید قطر کریستیانو رونالدو پیروزی شب رائول باشکوه السد
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها