کرانچار:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 77808

  سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: شکست در بازی با فجرسپاسی باعث شد ضمیر ناخودآگاه بعضی بازیکنان بیدار شود که کیفیتی که از آنها می‌خواهیم را به نمایش بگذارند.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، زلاتکو کرانچار در نشست خبری پیش از دیدار برابر صبای قم در خصوص این دیدار اظهار داشت: بر اساس کیفیتی که از تیم انتظار دارم، ما در ۳ هفته اخیر نتیجه خوبی نگرفتیم، من مسئولیت را گردن می گیرم که بیش از حد به کیفیت بعضی بازیکنان اطمینان کردم. البته شکست در بازی با فجرسپاسی باعث شد ضمیر ناخودآگاه بعضی بازیکنان بیدار شود که کیفیتی که از آنها می خواهیم را به نمایش بگذارند.

  وی با بیان اینکه اولین کاری که کردیم آنالیز تیم خود در هفته اخیر بود خاطرنشان کرد: ما عملکرد تک تک بازیکنان و اشتباهات آنها را آنالیز کردیم البته از این لحاظ مطمئن هستم که کیفیت تیم امسال از تیم پارسال بالاتر است.

  سرمربی تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به سوال خبرنگاری که علت نا هماهنگی هافبک و خط حمله را پرسید عنوان کرد: خواست ما از هافبک های تیم این است که به حمله اضافه شوند که البته این کار را به خوبی می کنند اما این را هم از آنها می خواهیم که زود برگردند که در این مسئله مشکل داریم. اعتقاد من این است که بعد از آنالیز و نشان دادن تک تک نقیصه ها مشکلات تیم برطرف شود.

  کرانچار در خصوص بازی ندادن به یعقوب کریمی تصریح کرد: یعقوب کریمی به دلیل شکستگی دنده که در فصل گذشته برایش اتفاق افتاد و ۲ ماه نتوانست بازی کند کمی آمادگی جسمانی اش کم شده است هرچند در همان دقایق حضورش در زمین بسیار خوب کار می کند و من از او راضی هستم. روز گذشته هم دوباره از این ناحیه برایش مشکل به وجود آمد و منتظریم وضعیت او را تا امروز ببینیم و سپس در مورد بازی کردنش نظر نهایی را بدهیم.

  وی در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص اخباری که پیرامون مجتبی جباری در تیم منتشر شده گفت: از جانب کادرفنی و نه فقط من به جباری اعتماد کردیم منتها جباری اعتمادی که به او شد را نتوانست موجه کند همچنین با اظهارات مستقیم و غیر مستقیم خودش اینطور تداعی کرد که از حضور خودش در سپاهان بزرگ ناراضی است. من و باشگاه هم به او برای هماهنگ تر شدن با جو اصفهان کمک کردیم.

  سرمربی کروات سپاهان افزود: مشروط بر اینکه اوضاع تغییر نکند فعلاً جباری در بازی ها نیست، من به او استراحت دادم تا فکر کند، چون اگر او را بخواهم، با صد در صد توانایی و ۶ دانگ او را می خواهم. او نشان داد در کنار این رنگ زیبای طلایی نیست من هم به او استراحت دادم پس اگر میل بازی کردن با رنگ طلایی ندارد باشگاه در مورد او تصمیم می گیرد.

  کرانچار همچنین در خصوص اضافه شدن زاغی نژاد به کادر فنی سپاهان خاطرنشان کرد: قبلاً من اصرار داشتم که مربی بدنساز به تیم اضافه کنیم که این کار را با آوردن آقای لوکا انجام دادیم همچنین باشگاه هم نیاز داشت که با مربی جوانی را به کادر فنی اضافه کند من هم این را پذیرفتم زیرا او پیشینه بسیار خوبی دارد و دیدگاه خوب او را در تیم نیاز داریم، او نقش آنالیز حریفان و مشارکت در تمرینات را دارد. زاغی نژاد انسان بسیار مثبتی است و به او خوش آمد می گویم به هر حال باید منافع باشگاه را نگاه کرد زیرا او سرمایه سپاهان محسوب می شود و من در هر صورت روزی از سپاهان می روم اما او خواهد ماند شاید روزی هم سرمربی این تیم شود. او ومحمود کریمی پتانسیل سرمربیگری را دارند.

  اصفهان بازی زمین سرمایه سرمربی تیم فوتبال صبای قم فوتبال مجتبی جباری مشکلات تیم
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها