دین‌محمدی:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 77801

  آنالیزور استقلال می‌گوید دلیل بازی محتاطانه تیمش نگرانی از گل خوردن بوده، هرچند که بوریرامی‌ها هم به شکست با یک گل راضی بودند.

  به گزارش پارس ، سیروس دین محمدی در گفتگو با ایسنا، درباره ی دیدار رفت استقلال برابر بوریرام گفت: همین که توانستیم بازی را بدون گل خورده و با حساب یک بر صفر ببریم، نتیجه ی خوبی را بدست آورده ایم. این مسئله باعث تقویت روحیه بازیکنان ما می شود و در دور برگشت می توانیم با انگیزه ای بالاتر به مصاف آنها برویم. بوریرامی ها شاید از لحاظ نفرات، بازیکنان شاخص زیادی نداشته باشند اما در دفاع به خوبی لایه لایه می شوند و در زمان پرس به خوبی این کار را انجام می دهند. خیلی ها اعتقاد داشتند که بوریرام در حد استقلال نیست اما همه دیدید که چقدر خوب و با تاکتیک بازی می کردند. با این حال ما برنامه های زیادی برای بازی برگشت داریم. ما استقلال هستیم و می توانیم با شکست آنها راهی مرحله بعدی رقابت های لیگ قهرمانان شویم.

  او در ادامه افزود: در این دیدار در حملات کم تعداد بودیم که دلیل آن هم میل به گل نخوردن در ما بود. چراکه اعتقاد داشتیم گل خوردن در این بازی خیلی خطرناک است و جانب احتیاط را رها نکردیم.

  آنالیزور استقلال در پاسخ به این سوال که آیا پیروزی یک گله برابر بوریرام اندوخته مطمئنی است اظهار کرد: به بازی بعد به خاطر همین یک گل مان امیدواریم. ما در آنجا دست و پا بسته نیستیم و با توجه به اینکه آن ها تلاش می کنند تا در بازی برگشت با حملات پی درپی به ما گل بزنند ما از همین طریق می توانیم در ضد حملات کار آن ها را یک سره کنیم. زدن یک گل در آنجا باعث می شود شیرازه آن ها از هم بپاشد. از سویی دیگر میانگین قدی بازیکنان ما بالاتر از آن هاست و ما قطعا در بازی برگشت به این مسئله توجه ویژه ای خواهیم کرد. ناگفته نماند که یک نقطه قوت آن ها ارسال هایشان بود. آن ها در کرنرها بسیار پرتعداد بودند و گاهی با ۷ بازیکن بر روی دروازه ما حاضر می شدند.

  او در پاسخ به این سوال که به نظر می رسد امیر قلعه نویی از تعویض هایش چندان در این دیدار رضایت ندارد، بیان کرد: همان طور که دیدید بیک زاده به دلیل مصدومیت از میدان خارج شد و عابدینی عملکرد خوبی داشت. شاید اگر در یک صحنه دقت می کرد می توانست گل دوم را هم به ثمر برساند. اما برهانی و نظری را وقتی به میدان فرستادیم خواستیم از سرعت شان استفاده کنیم ولی چون توپی پشت دفاع بوریرام به آن ها نرسید، این دو نتوانستند انتظارات را برآورده کنند. به نظرم بوریرامی ها به شکست با یک گل هم راضی بودند.

  دین محمدی در پایان با ابراز امیدواری از رسیدن تیموریان و جمشیدیان در بازی های بعدی برای استقلال گفت: این دو بازیکن تجربه های آسیایی دارند و حتی قادر به تغییر نتیجه هم هستند خصوصا تیموریان که اگر دیشب آماده بود خیلی به ما کمک می کرد. او بهترین بازیکن در ارسال هاست و حضورش به ما کمک زیادی می کند.

  استقلال امیر قلعه نویی بازی دین رقابت های لیگ قهرمانان شاخص صفر محمدی راضی بوریرامی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها