• لینک کوتاه
 • کد خبر: 77789

  مربی تیم ملی کشتی آزاد اعلام کرد با توجه به تمامی کمبودها، کادرفنی این تیم تلاش کرده‌ کار روی زمین نماند. او همچنین گفت: اردوهای تیم‌های ملی برای حضور در رقابتهای جهانی در شرایط سختی در حال برگزاری است، اما مثل یه سرباز به کار خود ادامه می‌دهیم.

  به گزارش پارس ، علیرضا رضایی در گفتگو با مهر با بیان این مطلب در خصوص آخرین وضعیت تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در مسابقات جهانی ضمن بیان مطلب فوق افزود: به عنوان سربازان ورزش ایران تلاش می کنیم از اعتبار کشتی ایران در رقابتهای جهانی دفاع کنیم. با توجه به تمامی کمبودها، تلاش کرده ایم که کار روی زمین نماند، کشتی ورزش ملی و پهلوانی و مورد علاقه مردم است و باید انتظارات آنها را برآورده کنیم.

  وی در ادامه تصریح کرد: البته انتظارات ما با امکانات موجود برابر نیست و کشتی گیران و مربیان در شرایط ویژه کار می کنند که این موضوع به صلاح ورزش اول نیست.

  دارنده مدال نقره المپیک آتن با انتقاد با برخی رویکردها که می خواهند مسائل فنی را مقصر مشکلات نشان دهند، افزود: متاسفم برخی دوستان تعداد بالای اردوها، برگزاری مسابقات و یا سفرهای خارجی را دلیل مشکلات می دانند، این در حالی است که تیم های ما امسال کمترین تعداد اردوها را در سال های اخیر داشته اند.

  وی تاکید کرد: با برگزاری مسابقات داخلی مختلف است که کشتی در سراسر کشور پویا می ماند و حرکتش متوقف نمی شود. از سوی دیگر امسال تیم های ما در تمامی رده های سنی کمترین اعزام را به تورنمنت های بین المللی داشته اند و تنها یک تیم نوجوانان فرنگی راهی جام بین المللی گرجستان شد.

  رضایی در ادامه خاطرنشان کرد: حتی مقدمات سفر یکی از کشتی گیران ما یعنی عزت الله اکبری نیز به جام زیلکوفسکی لهستان فراهم نشد که مطمئنا با این شرایط ثابت کردیم، تنها به عشق مردم فعالیت می کنیم.

  وی یادآور شد: متاسفانه عده ‎ ای هنوز به دنبال سفر آمریکا هستند، این در حالی است که تمامی هزینه های سفر به آمریکا توسط میزبان تقبل شده بود. از سوی دیگر هنوز هم انعکاس مطلوب حضور تیم ایران در این رقابتها که برای حفظ کشتی در المپیک صورت گرفته را مشاهده می کنید.

  مربی تیم ملی کشتی آزاد در پایان گفت: گروه فعلی با توجه به تمامی مشکلات، فعالیت های خود را دنبال می کند و ما هم به عنوان سرباز ورزش و کشتی ایران تلاش می کنیم بتوانیم در رقابتهای جهانی نتیجه خوبی را کسب کنیم.

  المپیک ایران تیم ملی کشتی آزاد تیم های ملی زمین عشق کشتی گرجستان لهستان مشکلات
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها