• لینک کوتاه
 • کد خبر: 69140

  مدافع ۲۷ ساله رئال مادرید با امضای قراردادی چهار ساله به ناپولی پیوست.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، رائول آلبیول با امضای قراردادی ۴ ساله به ارزش ۱۲ میلیون یورو به ناپولی پیوست.

  انتقال این بازیکن به ایتالیا قطعی شده بود اما تأیید رسمی آن امروز روی وب سایت باشگاه ناپولی منتشر شد. مدافع اسپانیایی، یک هفته پیش از این اعلام رسمی، معاینات پزشکی را در ناپل انجام داد اما قرارداد رسمی را امروز به امضا رساند.

  آلبیول دومین بازیکن رئال مادرید است که به این تیم ملحق می شود. پیش از این کایخون از رئال راهی این تیم ایتالیایی شده بود. رافا بنیتس به تازگی هدایت ناپولی را بر عهده گرفته است و به نظر می رسد، سومین خرید اسپانیایی این تیم در هفته های آینده نیز انجام شود.

  سومین بازیکن رئالی که در تابستان به رئال ملحق خواهد شد، احتمالا گونزالو هیگواین، مهاجم آرژانتینی رئال خواهد بود. باشگاه با پرداخت ۳۵ میلیون یورو برای این بازیکن ۲۵ ساله موافقت کرده است.

  رائول آلبیول افتخارات زیادی از قهرمانی در کوپا دل ری تا جام جهانی را در کارنامه دارد. او همچنین برخی افتخارات فردی از جمله بازیکن پدیده سال در لالیگا را در سال ۲۰۰۶ به خود اختصاص داده است.

  بازیکن ۲۷ ساله بیش از ۱۶۰ بازی برای والنسیا و ۱۱۰ بار برای رئال مادرید به میدان رفته است. در کل آلبیول در ۳۳۵ بازی به میدان رفته و ۱۲ بار گلزنی کرده است.

  ایتالیا بازی جام جهانی رئال مادرید لالیگا یورو بازیکن ساله دومین ناپولی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها