نتایج شب چهارم فوتسال جام رسانه‌ها

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 68978

  تیم فوتسال افکارنیوز در مقابل تیم شبکه خبر قرار گرفت و توانست در یک بازی تهاجمی دروازه شبکه خبر را ۵ بار به لرزه درآورد، این درحالی بود که شبکه خبر نیز توانست دوبار در طول دو نیمه به دروازه افکار راه پیدا کند.

  به گزارش پارس ، به نقل ازافکارنیوز ؛ شب چهارم از مسابقات فوتسال جام رسانه ها در مجموعه فرهنگی ورزشی بهشت مادران تهران برگزار شد و تیم های افکارنیوز، ایسنا و شبکه ۳ حریفان خود را شکست دادند.

  در نخستین دیدار این مسابقات تیم فوتسال افکارنیوز در مقابل تیم شبکه خبر قرار گرفت و توانست در یک بازی تهاجمی دروازه شبکه خبر را ۵ بار به لرزه درآورد، این درحالی بود که شبکه خبر نیز توانست دوبار در طول دو نیمه به دروازه افکار نیوز راه پیدا کند.

  دیدار دوم شب گذشته میان دو خبرگزاری ایسنا و ایرنا برگزار شد تا دو رقیب رسانه ای در میدان فوتسال نیز در مقابل هم قرار بگیرند و البته تیم خبرگزاری ایسنا موفق شد با پیروزی نزدیک ۳ بر ۱ تیم خبرگزاری ایرنا را شکست بدهد.

  سومین بازی اما بر خلاف دو دیدار گذشته به مسابقه ای تقریباً یک طرفه تبدیل شد چرا که طی آن شبکه ۳ توانست ۷ بار تور دروازه سایت مشرق را به لرزه درآورد در حالی که مشرقی ها حتی یکبار هم نتوانستند توپ را از خط دروازه شبکه ۳ عبور بدهند گفتنی است در برد پر گل مشرقی ها عادل فردوسی پور سهم عمده ای داشت و با طوفانی که به پا کرد ۶ بار دروازه سایت مشرق را گشود.

  بازی رسانه عادل فردوسی پور فوتسال تیم خبر افکارنیوز شبکه شب دروازه
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها