• لینک کوتاه
 • کد خبر: 68970

  مراسم رونمایی از پیراهن جدید و معارفه اسپانسر تیم فوتبال رسانه ورزش شنبه شب در هتل استقلال برگزار شد.

  به گزارش پارس ، به نقل ازایسنا، در این ضیافت افطار، علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال، مهدی تاج رئیس سازمان لیگ، محمد رویانیان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس، محمدرضا موثقی نیا مدیرعامل شرکت نفت سپاهان از جمله میهمانان ویژه این مراسم بودند. جمع کثیری از سردبیران، خبرنگاران، گزارشگران و عکاسان ورزشی که اغلب آنها عضو تیم رسانه ورزش نیز هستند حضور داشتند.

  میهمانان حاضر در مراسم پس از صرف افطار شنونده سخنان مدیر شرکت نفت سپاهان بودند و پس از آن علی کفاشیان و مهدی تاج نیز دقایقی به ایراد سخنرانی پرداختند. همچنین گزارشی از اقدامات انجام شده تیم فوتبال رسانه ورزش در سال های اخیر برای حاضرین پخش شد که با استقبال و تحسین میهمانان همراه بود.

  مدیر عامل باشگاه پرسپولیس نیز در این مراسم از اقدامات خیرخواهانه خبرنگاران، عکاسان، نویسندگان و گزارشگران ورزشی تقدیر کرد و رسانه های ورزشی را وجدان بیدار جامعه دانست.

  رویانیان گفت: بسیار خوشحالم که تیم فوتبال رسانه ورزش از میان نخبگان رسانه های ورزشی تشکیل شده و مهمتر اینکه اقدامات خیرخواهانه بسیاری را انجام داده است. بنده معتقدم ورزش ایران بخش زیادی از موفقیت های خود را مرهون رسانه ها است و رسانه های ورزشی توانسته اند با شفاف سازی، پیگیری های مستمر و نقد و بررسی های سازنده، خدمات بسیاری را به ورزش کشور ارائه نمایند. بنده اهل تملق نیستم و نمی خواهم با این حرف ها خودم را به رسانه ها نزدیک کنم و از آنها انتظار ندارم کاری برایم انجام دهند و آنچه که گفتم یک واقعیت بود و حرف دلم است.

  مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در شرایطی که عادل فردوسی پور در نزدیکی وی نشسته بود گفت: شب اولی که حکم مدیر عاملی من صادر شد، عادل فردوسی پور در برنامه ۹۰ آنچنان ضربه ای به من وارد کرد که تا یکسال گیج بودم اما همین آقای عادل بعد از یکسال در هفته های گذشته به من می گفت: حالا که با پیچ و خم فوتبال آشنا شده اید حیف است که از فوتبال بروید. البته شاید فردوسی پور این حرف ها را به این دلیل مطرح می کرد که اگر بنده هر هفته روی آنتن ۹۰ نباشم از مشتری ها و بیننده هایش کم می شود.

  رویانیان در پایان گفت: گذشته از شوخی و جدی از اقدامات خیرخواهانه رسانه ورزش تقدیر و تشکر می کنم و بسیار خوشحالم که خبرنگاران ورزشی تیمی منسجم، منضبط و تشکیلاتی دارند. البته بنده نمی خواستم در این مراسم شرکت کنم چرا که نام هتل، استقلال بود و اسپانسر تیم رسانه ورزش هم از نام سپاهان استفاده می کند، هر چند که بنده مطلع شدم مدیر شرکت نفت سپاهان یک پرسپولیسی تمام عیار است و از همه حاضران می خواهم ایشان را به خاطر پرسپولیسی بودن و البته حمایت از تیم رسانه ورزش تشویق کنند.

  در پایان مراسم پیراهن شماره ۱۰ تیم فوتبال خبرنگاران، عکاسان و گزارشگران ورزشی که متعلق به عادل فردوسی پور - کاپیتان این تیم - است به محمدرضا موثقی نیا مدیرعامل شرکت نفت سپاهان اهدا شد.

  شرکت نفت سپاهان با عقد قراردادی یکساله به عنوان حامی تیم فوتبال رسانه ورزش در سال ۹۲ معرفی شد و قرار است این شرکت در کارهای خیریه و برگزاری دیدارهای خیرخواهانه همراه تیم خبرنگاران، عکاسان و گزارشگران ورزشی باشد.

  استقلال پرسپولیس رسانه عادل فردوسی پور علی کفاشیان فوتبال مدیر عامل باشگاه معارفه مهدی تاج نخبگان
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها