خوشحالی واقعی من وقتی است که حکم شکسته شدن حبس ابدم به من ابلاغ شود

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 68951

  فوتبالیست سابق تیم‌های استقلال و پرسپولیس از شکسته ‌شدن حکم حبس ابدش ابراز بی‌اطلاعی کرد.

  به گزارش پارس ، علی اکبریان که به دلیل حمل مواد مخدر به حبس ابد محکوم شده است در گفت وگو با فارس، از آخرین وضعیت خود گفت.

    آقای اکبریان شرایطتان این روزها در زندان چگونه است؟

  بعد از مصاحبه اولم که چاپ شد کسانی که فراموشم کرده بودند فهمیدند که من هنوز زنده ام و در گوشه ای از این دنیا دارم نفس می کشم. به سراغم آمده اند، حرف های قشنگی زدند و من منتظر هستم به حرف ها و قول هایشان عمل کنند.

    چه کسانی به سراغت آمده اند؟

  منصوریان و پیروانی آمدند. آنها با صحبت های خود من را به آینده امیدوار کردند.

    آنها چه قول هایی به شما داده اند؟

  قول دادند کمک مالی کنند، دستم را بگیرند تا از این منجلاب نجات پیدا کنند. البته خانواده ام نیز در کنارم هستند. برادرم که در انگلیس است قرار است بیاید و به جد دنبال کارم باشد. الان آن هشت ماه محکومیتم به خاطر سرقت موتور سیکلت تمام شده و این پرونده مختومه است.

    جریان موتور سیکلت چیست؟

  روزی که دستگیر شدم، یکی از دوستانم کنارم بود که فرار کرد، او با یک موتورسیکلت پیش من آمده بود، پلیس به پلاک موتورسیکلت شک کرد و وقتی آن را بررسی کرد فهمید پلاک دستکاری شده و موتور سرقتی است. هر چقدر هم که قسم خورده ام موتور برای من نیست کسی حرفم را باور نکرد. به همین دلیل هشت ماه حکم زندان برایم بریدند که تمام شد.

    تو از جمله بازیکنانی هستی که هم در استقلال و هم در پرسپولیس بازی کرده ای، این اتفاقات اخیری که برایت افتاد باعث نشده نظرت نسبت به این دو تیم عوض شود؟

  من قبل از این استقلالی بودم اما آب توبه را به روی خود ریختم و پرسپولیسی شدم و تا الان هم پرسپولیسی هستم.

  وقتی این خبرها را می شنوی که بازیکنان فوتبال این روزها میلیاردی پول می گیرند چه حسی پیدا می کنی؟

  من از اینکه بازیکنان فوتبال میلیاردی پول می گیرند خوشحال هستم اما از یک طرف هم به خودم افسوس می خورم چرا که وقتی می بینیم بازیکنانی که از من از لحاظ فنی پایین تر هستند چه پول های کلانی می گیرند و من باید در زندان حسرت بخورم.

    تیم ملی هم توانست به جام جهانی صعود کند

  بازی های تیم ملی را در مقدماتی جام جهانی تماشا می کردم و وقتی تیم ملی توانست به جام جهانی صعود کند خیلی خوشحال شدم، بازی آخر تیم ملی مقابل کره جنوبی را دیدم بچه ها عالی بازی کردند و الان امیدوارم آنها در مسابقات جام جهانی برزیل هم نتایج خوبی را بگیرم.

    در زندان اگر به مشکلی بر بخوری یا چیزی نیاز داشته باشی به چه کسی زنگ می زنی؟

  به نظری جویباری قائم مقام سابق باشگاه استقلال زنگ می زنم. هر کاری داشته باشم به او می گویم او هم بدون چشم داشتی کارم را انجام می دهد و هوایم را دارد خدا خیرش بدهد.

  فکر می کنم از اینکه رو به مصرف مواد مخدر آوردی سخت پشیمان هستی در این ارتباط اگر صحبتی داری برایمان بگو؟

  فقط می توانم به جوانان بگویم به دنبال رفیق بازی نروند، به دنبال خلاف نروند، دنبال مواد مخدر نروند چرا که اگر بروند عاقبتشان مثل من می شود منی که اگر دنبال این چیزها نمی رفتم یک جایگاه بسیار خوبی در فوتبال داشتم اما به سمت مواد مخدر رفتم و می بینید به چه روزی افتادم، من درس عبرتی برای جوانانی هستم که سرشان می جنبد.

    به عنوان سؤال پایانی شنیده ایم گویا حکم حبس ابدت به ۱۵ سال حبس کاهش یافته است آیا این موضوع صحت دارد؟

  من چیزی نشنیده ام اما اگر این اتفاق بیفتد به نوعی من به زندگی برمی گردم اما خوشحالی واقعی من وقتی است که حکم شکسته شدن حبس ابدم به من ابلاغ شود.

  استقلال و پرسپولیس بازی پرسپولیس حبس خانواده سرقت کره جنوبی مصاحبه مقدماتی جام جهانی مواد مخدر
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها