بازی با تیم ۹۸ جذاب بود

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 68929

  کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران که همچنان در مورد وضعیت آینده‌اش صحبت نمی‌کند، تنها اعلام کرد طی یکی دو روز آینده همه چیز در خصوص تیمی که با پیراهن آن در مسابقات شرکت می‌کند، مشخص می‌شود.

  به گزارش پارس ، به نقل ازمهر: کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران که همچنان در مورد وضعیت آینده اش صحبت نمی کند، تنها اعلام کرد طی یکی دو روز آینده همه چیز در خصوص تیمی که با پیراهن آن در مسابقات شرکت می کند، مشخص می شود.

  جواد نکونام بعد از پایان دیدار نمادین تیم های ملی سال ۱۹۹۸ و ۲۰۱۴ در جمع خبرنگاران ضمن بیان مطلب فوق گفت: این بازی بسیار جذاب بود و تیم ۹۸ هم تیمی قابل احترام است زیرا بازیکنان این تیم در زمین خودش بسیار عملکرد خوبی داشتند و افتخارات بسیاری را برای فوتبال ایران کسب کردند.

  وی افزود: این یک بازی نمادین بود که فکر می کنم مردم هم از برگزاری و تماشای آن رضایت داشتند. اینکه از قهرمانان و تیم های ملی موفق تقدیر شد، برای من بسیار خوشحال کننده بود. ضمن اینکه امیدوارم آنچه لایق پیشکسوتان بوده است، در این بازی انجام شده باشد.

  کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران همچنین در مورد تیم ملی سال ۲۰۱۴ خاطرنشان کرد: تیم ملی کار و بازی های بسیار سختی را در جام جهانی ۲۰۱۴ پیش رو دارد، مسابقاتی که از دیدارهای آسیایی به مراتب سخت تر است، به همین دلیل برای موفقیت در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل نیاز به برنامه ریزی دقیق تری داریم.

  وی در ادامه خاطرنشان کرد: تیم ملی تا به امروز عملکرد قابل قبولی داشته و شکست دادن کره در زمین خودش کار بزرگی بوده است.

  نکونام در مورد وضعیت آینده خود و اینکه با پیراهن استقلال و یا تراکتورسازی تبریز در مسابقات فصل جاری به میدان می رود، گفت: قرار شد از این سوالات از من نپرسید اما طی یکی دو روز آینده همه چیز مشخص می شود.

  استقلال بازی پیشکسوتان تراکتورسازی تبریز تیم ملی تیم ملی فوتبال ایران تیم های ملی جواد نکونام فصل آینده فوتبال ایران
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها