این روزها دیدن صفحات فضای مجازی و جستجو در خصوص زندگی ستارگان و چهره های جامعه به سرگرمی مردم تبدیل شده است. بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش و هنر با داشتن یک یا چند صفحه در فضای مجازی در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم هستند.


انتشار تصاویری از دختر بزرگ علی دایی به نام دنیز دایی سر و صدای زیادی در فضای مجازی به پا کرده است. گفته می شود دنیز دایی فرزند اول علی دایی از همسر سابقش است.

سر و صدای دختر اسطوره فوتبال ایران در فضای مجازی+عکس

به گزارش اسپوتنیک، در فضای مجازی اغلب مطالبی از همسر دوم علی‌ دایی دیده شده است، اما به تازگی انتشار تصاویری از دختر بزرگش‌ دنیز، مورد توجه کاربران در شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته است.

دنیز دایی

علی دایی سال ۱۳۸۳ بود که با مونا فرخ آذری همسر فعلی خود ازدواج کرد اما این ازدواج اول وی نبود وی قبلا ازدواج ناموفقی داشت و حاصل ازدواج اولش دختری با نام دنیز دایی بوده است. دنیز دایی دختر بزرگ علی دایی (از همسر سابقش مریم) است که همراه مادر خود ساکن شهر لندن هستند.

علی دایی ۲۵ سال بود که با همسر اولش ازدواج کرد و دنیز دایی نتیجه ازدواج اولش است. دنیز علاقه‌مند به رقص است و با شرکت کردن در کلاس‌های رقص بطور‌ حرفه‌ای آن را دنبال می‌کند. وی در پیج اینستاگرامی خود تصاویر و فیلم‌هایی از فعالیت‌ها و روزمرگی‌هایش را در معرض نمایش می‌گذارد و در میان عکس‌ها و فیلم‌های شخصی خود، دیده شدن تصاویری از پدرش علی دایی نیز قابل توجه است. گفته شده همسر سابق علی دایی سالی یک بار به همراه دخترش به ایران سفر می‌کند تا پدر و دختر دیداری تازه کنند. بسیاری از کاربران در صفحه دنیز دایی با بیان نظرات گوناگون واکنش خود را ابراز کردند.

DENIZ