مسعود سلطانی‌فر ، وزیر ورزش و جوانان به همراه مهدی علی‌نژاد عصر امروز بازدیدی از اردوی تیراندازی داشتند.

* علی دادگر رئیس فدراسیون تیراندازی در ابتدا توضیحاتی درباره تیم اعزامی به المپیک داد و گفت: رشته ما تجهیزمحور است و چون سلاح‌ها از خارج وارد می‌شود، کار ما سخت بود. مربیان ما با طراحی تمرین آنلاین کار را پیش بردند به طوری که ایران برای برخی کشورها الگو بود.

وی افزود: بیشترین سهمیه المپیک تاکنون در این دوره برای تیراندازی به دست آمده است و ما تا الان پیروز میدان هستیم. امیدوارم از المپیک هم با دست پر برگردیم و دل مردم را شاد کنیم.

* مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان در این بازدید خطاب به ورزشکاران، عنوان کرد: خوشبختانه امسال ما نسبت به حضورمان در تاریخ المپیک سهمیه‌های زیادی کسب کردیم و این نشان می‌دهد تلاش همکاران ما، کمیته، فدراسیون‌ها و ورزشکاران جواب داده است.

وی افزود: المپیک امسال متفاوت است اما به عنوان مهمترین رویداد ورزشی محل حضور نخبگان است. مدیران و مسئولان ورزش کشور تلاش کردند بهترین شرایط برای ورزشکاران فراهم شود و حالا به نقطه حساسی رسیدیم. یقین داریم همه کاروان تلاش می‌کنند بهترین نتایج را بگیرند. احساس من این است این دوره در تیراندازی اتفاق ویژه‌ای رخ می‌دهد و این رشته هم در جمع رشته‌های مدال‌آور المپیک قرار می‌گیرد.