تیم ملی فوتبال عراق از ساعت ۱۹ فردا (دوشنبه - به وقت تهران) در ششمین بازی خود در دور دوم از مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و مرحله انتخابی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ چین در ورزشگاه شیخ علی بن‌محمد آل‌خلیفه (ورزشگاه المحرق) واقع در شهر عراد بحرین به مصاف کامبوج می‌رود، ورزشگاهی که دراگان اسکوچیچ از وضعیت زمین این ورزشگاه پیش از بازی با هنگ‌کنگ انتقاد کرده بود.

سرچکو کاتانتس سرمربی تیم ملی فوتبال عراق با حضور در کنفرانس خبری پیش از این بازی به مانند اسکوچیچ به انتقاد از وضعیت ورزشگاه شیخ علی بن‌محمد آل‌خلیفه انتقاد کرد و گفت: زمین بازی که قرار است در آن به مصاف کامبوج برویم، از دید من خنده‌دار است.

وی افزود: نکات نگران‌کننده زیادی در تیم ما وجود دارد. گاهی اوقات فکر می‌کنیم حریف آسانی در پیش داریم و می‌توانیم به پیروزی برسیم، اما واقعیت مجبورمان می‌کند که روی کارمان تمرکز کنیم. ما مدت طولانی است که بازی رسمی انجام نداده‌ایم.

در حال حاضر عراق ۱۱ امتیازی با یک بازی کمتر نسبت به بحرین ۱۲ امتیازی در رده دوم گروه C این رقابت‌هاست. آنها فردا باید به مصاف کامبوج بروند، سپس در تاریخ ۲۱ خرداد با هنگ‌کنگ دیدار خواهند کرد و در بازی پایانی خود در تاریخ ۲۵ خرداد مقابل ایران قرار می‌گیرند.