حمید مطهری پس از برتری چهار بر یک تیم فوتبال پرسپولیس مقابل شاهین بندرعامری در نشست خبری اظهار داشت: به مردم خونگرم بوشهر و هواداران خوب پرسپولیس سلام کرده و از مردم بوشهر، هواداران خودمان در این شهر و مردم بندرعامری تشکر کنم. از لحظه ورودمان لطف و محبت آنها برای ما قابل ستایش است و از آنها تشکر ویژه می‌کنم.

وی افزود: پرسپولیس ، شاهین بوشهر و شاهین بندرعامری در اصل از یک خانواده هستند و همیشه این حس برادری و مروت بین این باشگاه‌ها وجود داشته است. از میهمان نوازی شان تشکر می‌کنم. شاهین بندرعامری قابل احترام است و طبیعی است وقتی مقابل تیم بزرگ پرسپولیس بازی می‌کنید، چنین استراتژی برای خود تعیین کنند.

مربی تیم پرسپولیس عنوان کرد: حریف می‌خواست خوب دفاع کرده و فشردگی در زمین خودش ایجاد کند و با توجه به بازیکنان سرعتی که در خط حمله‌اش داشت  از ضد حملات و انتقال از دفاع به حمله استفاده کند.  این مدل بازی را می‌دانستیم.

مطهری افزود: همه انرژی خود را از لحاظ ذهنی و فیزیکی برای بازی بزرگ دربی گذاشته بودیم و پنج بازیکن اصلی خود را که دچار آسیب دیدگی بودند در این سفر  همراه نداشتیم. به همین دلیل آن اتفاق افتاد و یک گل خوردیم تا بازی مساوی شود اما در نهایت همانگونه که همیشه سعی داریم فوتبال خود را به حریف دیکته کنیم با تغییرات انجام داده در نیمه دوم توانستیم فوتبال مان را اجرایی و عملیاتی کنیم.

وی ادامه داد: کانال‌های کناری را فعال کردیم و دیدید دو گل ما از همین طریق و کانال‌های کناری به دست آمد. همه بچه‌ها فوق العاده زحمتکش و واقعا جنگی کار کردند و باید به آنها و هواداران‌مان تبریک بگویم.

مربی پرسپولیس با اشاره به فشردگی رقابت‌های این تیم توضیح داد: از پنج خرداد سال گذشته و پس از تعطیلی ایجاد شده بابت کرونا کارمان را شروع کردیم و نزدیک به یک سال شرایط خیلی سختی داشتیم. همیشه در حال تمرین و مسابقه و در حال سفر هستیم. با توجه به شرایط کرونا این وضعیت خیلی سخت است و اصلا نتوانستیم استراحت داشته باشیم. این موضوع فشار مضاعفی به تیم ما وارد کرد اما در مجموع از نتایج بازی و نوع فوتبال مان راضی هستم. برای تیم شاهین بندرعامری هم در ادامه مسیر آرزوی موفقیت می‌کنم.

مطهری درباره ارزیابی اش از تیم حریف توضیح داد: شاهین تیم خوب و جوانی است و با توجه به حریفش استراتژی خود را انتخاب کرده بود. آرزوی بهترین‌ها را برای شاهین در ادامه مسیر دارم. نفرات خوبی دارد و تیم قابل احترامی است، امیدوارم در ادامه مسیر نتایج خوبی بگیرد.