تیاگو از تابستان گذشته که بایرن مونیخ را ترک کرد، پیراهن لیورپول رابه تن کرده است.

در این مدت او با مصدومیت های هم مواجه شد که همین جلوی حضور ثابتش را در ترکیب تیم آنفیلدی گرفت.

با این حال فرصت کافی داشت که با هم تیمی هایش از نزدیک به خوبی آشنا شود. ستاره با تجربه اسپانیایی حالا همه خصوصیات دوستانش را در لیورپول می شناسد و به همین خاطر در مصاحبه ای که با سایت رسمی باشگاهش انجام داده،از برخی هم تیمی هایش تعریف کرده است.

*نظر تیاگو درباره فیرمینو

در این گفت وگو هافبک جنگنده و دفاعی لیورپول از فیرمینو، مهاجم برزیلی و با سابقه تعریف کرده است.

او گفت: فیرمینو بازیکن بسیار مهمی برای ما در لیورپول است. هیچ مهاجمی را مثل او ندیده ام که تا این حد خود را برای تیم فداکند.

وی افزود:فیرمینو به هیچوجه خودخواه نیست. همیشه تلاش می کند تا بهترین گزینه را برای هم تیمی هایش پیدا کند. ضمن آنکه یک گلزن عالی است.

*باور تیاگو درباره فابینیو

در ادامه این مصاحبه نظر بازیکن سابق بایرن مونیخ درباره فابینیو نیز پرسیده شد.

تیاگو در پاسخ به این سئوال که آیا از بازی در کنار فابینو راحت است یا نه، جواب داد:حضور فابینیو در وسط زمین به همه ما در تیم کمک می کند تا بهترین تلاش خود را انجام دهیم.

ستاره اسپانیایی افزود:به نظرم او بازیکن مهمی است. در کنترل ریتم بازی مهارت دارد. وقتی توپ در اختیار ما نباشد، فضاهای جلوی تیم های دیگر را به خوبی می بندد.

*بازی با وست بروم

تیاگو در این مصاحبه بر اهمیت برد در بازی بعدی که مقابل وست برومویچ آلیبون است، تاکید کرد.

بعد از برد پنجشنبه شب مقابل منچستریونایتد شانس لیورپول برای راهیابی به لیگ قهرمانان اروپا در حال افزایش است. زیرا اکنون تیم آنفیلدی 60 امتیازی شده و در رده پنجم جدول قراردارد.

به همین خاطر عنوان کرد:بسیار خوشحال شدم. ما برابر منچستریونایتد قرارگرفتیم و برابر تیم قدرتمندی قرارگرفتیم که فصلی عالی تاکنون داشته است.

وی افزود: البته در نیمه دوم بازی، توانستیم عملکرد بهتری نشان دهیم.خوب بازی کردیم و شایسته برد بودیم.

ملی پوش اسپانیایی ادامه داد:اکنون در شرایطی هستیم که برای رفع اشتباهات مان در طول فصل، تلاش برای جبران داریم. ممکن است به جایگاه واقعی خود نرسیم. اما عملکرد تیم اخیرا خیلی خوب شده است.تمام تلاش مان را اکنون می کنیم که بتوانیم به لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کنیم. در شرایط حاضر این فکر به ذهن مان رسیده که یک بازی مهم در روز یکشنبه در انتظارمان است. هر چه داریم برای هواداران و باشگاه خواهیم داد.