فرهاد مجیدی برنامه ویژه‌ای را برای آماده‌سازی تیمش در ایام نوروز تدارک دیده بود. آبی‌پوشان در همین راستا و برای حضوری قدرتمندانه در لیگ قهرمانان آسیا و همچنین لیگ برتر و جام حذفی در سال جدید، روز گذشته(سه شنبه)، اردوی چهار روزه خود را آغاز کردند.

اما این اردو به سرانجام نرسید و خیلی زود لغو شد. مثبت شدن تست سه بازیکن ملی‌پوش استقلال جرقه‌ این ماجرا بود. تست کرونای مهدی قایدی، محمدرشید مظاهری و عارف غلامی مثبت شد تا این بازیکنان از اردوی تیم ملی خط بخورند و به قرنطینه بروند. از طرفی چند بازیکن دیگر استقلال نیز علائم کرونا دارند و منتظر پاسخ قطعی تست هستند. همین مساله باعث شد تا کادر فنی استقلال، برای جلوگیری از وخیم‌تر شدن اوضاع، اردوی تیم را لغو کند. سید حسین حسینی، بابک مرادی، بهزاد غلامپور و ... جزو نفراتی هستند که علائم کرونا دارند و تست اولیه‌شان مثبت بوده است.

باید دید با مشخص شدن جواب تست جدید بازیکنان و اعضای کادر فنی استقلال، چند نفر دیگر به کرونایی‌های این تیم اضافه می‌شوند. استقلال باید روز ۱۴ فروردین در چارچوب هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران به مصاف تیم پیکان برود و با توجه به دوره‌ای که فرد مبتلا باید طی کند؛ استقلالی‌ها چند مهره خود را برای دیدار با خودروسازان به همراه نخواهند داشت و همین مساله کار را برای مجیدی سخت‌تر می‌کند. او فعلا سه مهره کارآمد خود را برای بازی با پیکان به طور قطع به همراه ندارد و حتی این احتمال وجود دارد که به تعداد کرونایی‌های آبی‌پوشان اضافه شود.