علی خاکزاد اظهار داشت: هیات فوتبال استان همیشه حامی تیم‌های استان بوده و از ماشین‌سازی یکی از نمایندگان استان در مسابقات کشور تا حد توان حمایت کرده‌ایم.

وی گفت: هیات فوتبال یک تشکیلات خودگردان است و درآمد هیات از ثبت قراردادهایی است که در این هیات ثبت می‌شود و الان باید بگویم بیش از 4 ماه است که حقوق کارکنان هیات پرداخت نشده  با این همه سعی کردیم در انجام امورات هیات کوتاهی صورت نگیرد.

خاکزاد گفت: باشگاه ماشین‌سازی از سال‌های گذشته 75 میلیون و از ثبت قرارداد امسال هم بالای 200 میلیون به هیات بدهکار است و قرار بود در نیم فصل بدهی سال‌های گذشته این باشگاه پرداخت شود که متاسفانه تا به امروز هیچ اقدامی در این مورد صورت نگرفته بود.

وی افزود: صبح امروز در تماسی که با حاج جواد ششگلانی داشتیم ایشان گفتند قرارداد بازیکنان تیم ماشین‌سازی ثبت شود تا این تیم برای بازی فردا با مشکلی مواجه نشود و آقای ششگلانی با حامد نجفی در مجمع با هم بودند و در حضور آقای کاظم محمودی مدیر تیم ماشین‌سازی، قرارداد بازیکنان جدید این تیم به همراه قرارداد پاشازاده و محمودی ثبت شده و آقای محمودی تعهد دادند که این قضیه را سریعا حل کنند و تنها قرارداد دستیاران پاشازاده ثبت نشده است.

دبیر هیات فوتبال استان گفت: برای من جای تعجب است که چرا آقای پاشازاده از وضعیت تیم خود بی‌خبر است و چنین مطالبی را در کنفرانس خبری عنوان کرده است، هر چند خود آقای پاشازاده هم در این مصاحبه گفته که این مطالبات حق هیات فوتبال استان است و به نوعی حق را به ما دادند و امیدوارم باشگاه ماشین‌سازی به جد به دنبال پرداخت بدهی‌های خود باشد.