فرصت جنارو گتوسو سرمربی تیم فوتبال ناپولی برای جلب رضایت و اعتماد مالک باشگاه کمتر از قبل شده و طبق ادعا نشریه گاتزتادلواسپورت ایتالیا او تنها یک هفته فرصت دارد که به بی‌ثباتی‌های اخیر تیمش پایان دهد. اما دو آزمونی که گتوسو محکوم به موفقیت آنها شده، دو مصاف بسیار سخت برابر تیم‌های آتالانتا و یوونتوس است.

ناپولی یکشنبه هفته جاری در خانه جنوا با نتیجه 2 بر یک تن به شکست داد که این هفتمین باختش در این فصل بود و خشم اورلیو دلورنتیس مالک باشگاه شهر ناپل را در پی داشته است. به همین دلیل هم او یکشنبه هفته آینده درباره سرمربی تیم تصمیم‌گیری خواهد کرد، تصمیمی که وابسته به نتایج قهرمان فصل گذشته جام حذفی ایتالیا در مصاف با دو تیم از سرسخت‌ترین تیم‌‌های لیگ است.

ناپولی چهارشنبه هفته جاری در حالی میهمان آتالانتا خواهد بود که بازی رفت این دو تیم در مرحله نیمه نهایی جام حذفی بدون گل تمام شد. شاگردان گتوسو شنبه هفته آینده هم میزبان یوونتوسی خواهند بود که چند هفته پیش در بازی سوپرجام ایتالیا مغلوب آن شد.

در همین حال گاتزتا دلواسپورت نوشته است که جدایی گتوسو از ناپولی در پایان فصل صرف‌نظر از هر نتیجه و عنوانی که با این تیم کسب کند، قطعی است.