مبینا بنی اسدی مدیر روابط عمومی فرابورس ایران در رابطه با مراحل پذیرش باشگاه استقلال در فرابورس، اظهار کرد: امروز استقلال جلسه اسکایپی خود را با مدیر پذیرش فرابورس برگزار کرد، در این جلسه تصمیم بر این شد که علی الحساب باشگاه استقلال صورت های مالی بروز شده خود را  به فرابورس  ارائه  دهد.

او افزود: دو تیم استقلال و پرسپولیس با توجه به مواردی که ارائه کردند، اصلاحات ساختاریشان تا حد زیادی انجام شده اما نکته ای که باید به آن اشاره کرد، پذیرش شدن آن منوط به ارائه مدارکی خواهد بود که قرار است در آینده ارائه دهند؛ از جمله این مدارک  می توان به حاکمیت شرکتی و تعیین تکلیف دارایی هایشان اشاره کرد. 

مدیر روابط عمومی فرابورس در پاسخ  زیان انباشته باشگاه ها،گفت: باید در مرحله نخست صورت های مالی بروز شده را ارائه بدهند تا این امر مشخص شود.

بنی اسد تاکید کرد: اکنون باتوجه به اطلاعات ناقصی که از دو باشگاه در دست داریم علی الحساب قابلیت پذیرش ندارند اما اکنون درحال تلاش هستند تا شرایط پذیرش در فرابورس را کسب کنند. 

مدیر روابط عمومی فرابورس در پایان گفت: هنوز جلسه هیئت پذیرش این دو باشگاه برگزار نشده و  فعلا جلسات برگزار شده با مدیر پذیرش فرابورس بوده است.

گفتنی است، شمس جامخانه معاون سازمان خصوصی سازی نیز در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان، از جلسه هفته گذشته باشگاه پرسپولیس برای معرفی وضعیت این باشگاه خبر داده بود.