رضا هنگام‌پور پس از شکست 96 بر 67 شهرداری بندرعباس مقابل شیمیدر قم در هفته یازدهم لیگ برتر بسکتبال اظهار داشت: بازی را خیلی بد شروع کردیم.

حریف را خیلی خوب آنالیز کرده بودیم و روی تاکتیک گل نخوردیم، بلکه بازیکنان شیمیدر امروز خیلی خوب خودشان را در حمله پیدا کردند و شوت‌های 3 امتیازی خوبی زدند و این اتفاق باعث شد اختلاف در همان کوارتر اول زیاد شود.

وی ادامه داد: در کوارترهای دوم و سوم بازی بهتر شدیم و توانستیم مسلط شویم، اما اختلاف ایجاد شده قابل بازگشت نبود.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس با تاکید بر اینکه برنامه ما مهار بازیکنان شوت‌زن حریف بود، گفت: این وجود در برخی موارد بیش از اندازه پوشش می‌دادیم و از پاس‌های آنها غافل می‌شدیم. این بازی روز خوب عماد سلمانی بود و حتی شوت‌های 3 امتیازی نامتعادل او هم وارد سبد ما می‌شد.

هنگام‌پور تصریح کرد: باید تمرکز بیشتری روی دفاع داشته باشیم. سیستم دفاعی  ما این طور نیست که تعداد زیادی گل بخوریم. متاسفانه در هنگام مسابقه، تمرکز ما از دفاع روی حمله می‌رود و این موضوع همیشه جواب نمی‌دهد.

هنگام‌پور در مورد اینکه عملکرد داوران را چطور دیدید، عنوان کرد: شاید بعضی از بازی‌ها برای فدراسیون اهمیت نداشته باشد ولی برای همه تیم‌ها این مسابقات اهمیت دارد. در حالی که ما در حال گل خوردن هستیم، اگر چند سوت اشتباه هم داوران بزنند. آن وقت روند امتیازگیری حریف طوری ادامه پیدا می‌کند که بازگشت به بازی برای ما غیرممکن می‌شود.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس با تاکید بر اینکه خودم بسکتبالیست بودم و برای مربیگری از پشت کوه نیامده‌اند گفت: وقتی خطای گام‌های اضافه حریف را به داور تذکر می‌دادم، او فقط تلاش می‌کرد ما را ساکت کند. احترام باید دو طرفه باشد نه اینکه اعتراض ما با اخطار پاسخ داده شود.

وی ادامه اداد: داور باید اشتباه خود را قبول کند. اگر فیلم این خطا را در فضای مجازی منتشر کنیم همه دنیا به ما می‌خندد که چطور  خطای گام های اضافه گرفته نشده است.