مطهری در مورد تساوی دربی 94 اظهار داشت: به زبان خودمان می‌گویم که به هر دو تیم حال نمی‌دهد. اگر دقیقه 10 پنالتی را برای ما می‌گرفتند، روند بازی خیلی تغییر می‌کرد و فشار زیادی روی تیم پیروزی می‌آمد. مطمئنا نظر خود کرمانشاهی و کارشناسان داوری هم همین است که پنالتی بود.

وی در مورد اینکه متخصص گل زدن به پرسپولیس شده است، گفت: این چیزی جز لطف خدا، تلاش بچه‌ها، تدابیر کادرفنی و دعای پدر و مادرم نیست. اگر با برد همراه می‌شد، خیلی خوب بود.

مهاجم استقلال در مورد اینکه پرسپولیسی‌ها معتقدند حق شان برد بوده است، عنوان کرد: اگر اینطور بوده که باید یک گل  بیشتر زده باشند، حق برد این است. هر دو تیم دو گل زدند. سال گذشته برای ما این اتفاق افتاد و امسال هم برای آنها.

مطهری در مورد اینکه آیا از این تساوی ناراحت هستید یا خیر، گفت: بله ناراحت هستم. یک گلایه هم از مددی، مدیرعامل باشگاه دارم، چون قبل از دربی قول پرداخت درصدی از قرارداد را به ما داد. برخی از بازیکنان هنوز از فصل قبل تسویه نکرده‌اند. خیلی محترمانه گلایه می‌کنم. این موضوع در تمام رسانه‌ها پخش شده بود و نمی‌دانم چرا این اتفاق افتاده و اصلا درست نیست. مبلغی که قبلا گفته بودند با مبلغی که می‌بینیم، تفاوت چشمگیری دارد.

وی در مورد اینکه برخی بازیکنان فقط 10 درصد گرفته‌اند، عنوان کرد: برخی نفرات یک درصد هم نگرفته‌اند و تسویه پارسال هم مانده است. این روش درست نیست. خواهش می‌کنم که به فکر باشگاه استقلال بیشتر باشید.

مهاجم استقلال در مورد اینکه گفته می‌شود، خواهان افزایش قرارداد بوده است، تاکید کرد: به هیچ وجه درخواستی برای افزایش نداشتم و پایبند به قراردادم هستم و دروغی نداریم. قراردادم این فصل به پایان می‌رسد و بعد از آن برای قرارداد جدید می‌نشینیم و صحبت می‌کنم.