به گزارش پارس ، به نقل از فارس، علی فتح الله زاده که امروز به همراه محمد رویانیان در برنامه زنده ورزش و مردم حضور پیدا کرده بود در خصوص مسائل مختلف صحبت هایی را انجام داد.

این گفت وگو که در برخی از دقایق به شوخی و مزاح هم کشیده شد، باعث شد تا مدیران دو باشگاه پرطرفدار تهرانی در برخی از دقایق علیه یکدیگر صحبت کنند.

علی فتح الله زاده در ابتدای صحبت هایش در خصوص ماشینی که در اختیار امیرحسین صادقی قرار داده است، اظهار داشت: اول از همه توضیح بدهم که زمانی با ماشین لکسوس به نهاد ریاست جمهوری می رفتم که دوستان گفتند آقای احمدی نژاد از این موضوع ناراحت می شود من هم گفتم من هر چه دارم رو راست می گویم و مثل بعضی ها نیستم که با پراید به محل کارشان بروند و با ماشین لنکروز در جاده های شمال ویراژ بدهند.

مدیرعامل باشگاه استقلال در ادامه گفت: صادقی ۳ ماه پیش نزد من آمد و به من گفت که اگر قصد دارم ماشینم را بفروشم او خریدار است، من هم وسواس دارم و همه چیز را تمیز نگه می دارم، دیروز که او نزد من آمد گفت که برای تمدید قرارداد چقدر پول می دهید که من هم گفتم پولی ندارم ولی از تو انتظار دارم که کمی صبر کنی، او هم با ما قرارداد سفید امضا کرد و وقتی دیدم اینگونه معرفت به خرج داد ماشینم را به او دادم.

به گزارش فارس، در ادامه برنامه ورزش و مردم صحبت هایی مبنی بر اظهارات کامبوزیا علیه علی دایی مطرح شد که فتح الله زاده در این باره گفت: تصور نمی کنم که رئیس فدراسیون شطرنج علیه دایی صحبت کرده باشد.

فتح الله زاده در ادامه در خصوص اظهارنظری که پیرامون چک کشیدن برای بازیکنانش، گفت: بازیکنان پرسپولیس از پورشه لذت می برند و بازیکنان استقلال هم با چک های برگشتی من. من پارسال ۱۵ بمب خریدم و امسال هم در حال تعمیر آنها هستم.

وی در خصوص اینکه چگونه این هزینه ها را انجام می دهد در حالی که پولی ندارد، گفت: بدهی های ما هنوز مانده است، دیروز حنیف عمران زاده مصاحبه کرد و گفت که می خواهد قراردادش با استقلال را برهم بزند و به همان تیم هایی برود که (آهن) می دهند، اما او گفت که نمی داند چه اتفاقی افتاده که قراردادش را تمدید کرده اما انصافا به خاطر بدهی ها خوابم نمی برد و دیدید که استعفا دادم و ۱۰ روز رفتم و هیچکس جلو نیامد تا کار را تحویل بگیرد.

وی تأکید کرد: نمی دانم چرا مدیری که اینقدر موفق است را می کوبند و دوست دارند او برود. من اگر اینجا را دوست نداشتم ماشینم را نمی دادم، اما برایتان توضیح می دهم که یکی از قضات حکمی را صادر کرده که مربوط به توقیف اموال من است. یکی از بازیکنان چک من را برگشت زده و حکم توقیف اموالم را گرفته است اما شما بگویید اگر برای استقلال بازیکن نگیرم چه کار کنم؟ !

وی تأکید کرد: ۹۰ درصد بازیکنان به جز ۲ -۳ نفر مطالبات فصل گذشته شان را گرفته اند، اما همین پرداختی ها را قرض کردم، یک بار ۲۰هزار دلار قرض کردم و نماینده آقایان مقابل دفتر ما آمد و بیچاره مان کرد، اما قبول کنید هر کار اقتصادی که می خواهیم انجام دهیم آقایان نمی گذارند اتفاق بیفتد. مثلا پارسال سیم کارتی را ارائه کردیم که گفتند دروغ است اما در همین فرودگاه امام خمینی سیم کارت خارجی می فروشند. حالا منتظر هستم که دوستان در دولت جدید بیایند و این سیم کارت را راه اندازی کنند. برخی از دوستان در مخابرات اجازه نمی دادند که ما این سیم کارت را راه اندازی کنیم اگر آقایان بدانند که در ارائه سیم کارت به مردم هزار میلیارد تومان پول است هیچ وقت جلوی ما را نمی گیرند. این می تواند یک بنگاه اقتصادی برای ما باشد اما دستمان را می بندند و می گویند پرواز کن.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص حضور قاضی، نوری و نیکبخت که قبلا در پرسپولیس بازی می کردند، گفت: آقای رویانیان که مدیر پرسپولیس است ناراحت نیست چرا شما ناراحتید؟

مجری برنامه ورزش و مردم گفت: من به خاطر چک هایی که به این بازیکنان می دهید ناراحتم که فتح الله زاده پاسخ داد: شما ناراحت نباش، اگر به زندان بروم رویانیان به ملاقاتم می آید البته هر چه می گردند از من اموال پیدا نمی کنند و همه اش اموات است!

به گزارش فارس، فتح الله زاده در خصوص مصاحبه پرویز مظلومی در یکی از سایت ها گفت: احتمالا سایت مدال نیوز، پدال نیوز بوده که علیه من گاز داده و مطلب نوشته است، اما از شوخی گذشته فداکاری که مظلومی در حق ما انجام داد کمتر مربی نشان داد. من شرمنده پرویز مظلومی هستم و او بالای ۳۰۰ میلیون از ما طلبکار است.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص پول های کلانی که در برخی از باشگاه ها رد و بدل می شود، تأکید کرد: رویانیان یکی از راهکارها را گفت، اما من می گویم همین وزارت ورزشی که سالی ۱۰ میلیارد به ما می دهد حداقل در عرض یک سال صد میلیارد را به ما پرداخت کند و بعد از ۱۰ سال این پول را از ما بگیرد. من سردمدار خصوصی سازی در ایران هستم و بارها گفته ام که اگر می خواهید این موضوع رونق بگیرد اول استقلال و پرسپولیس خصوصی شوند، باشگاه های ملوان، راه آهن چون عقبه استقلال و پرسپولیس را ندارند نمی توانند کاری از پیش ببرند.

وی در ادامه صحبت هایش گفت: زمانی که زمین کمپ را گرفتم ۲۰ میلیارد قیمت داشت اما حالا قیمت آن ۱۵۰ میلیارد تومان شده است. اگر اجازه داشتم این زمین را می فروختم و در کیلومتر ۲۰ تهران - کرج زمینی به مبلغ ۲۰ میلیارد تومان می خریدم و یک استادیوم ۳۵ هزار نفری تأسیس می کردم حتی با ترکیه ای ها صحبت کردم که در عرض ۱۴ ماه این استادیوم را به ما تحویل بدهند اما وقتی به حرف ما گوش نمی دهند مجبوریم بخندیم و حرفی نزنیم.

به گزارش فارس، خسرو ابراهیمی که از بحث واگذاری آهن به بعضی بازیکنان در این برنامه ناراحت شده بود طی تماس تلفنی از این موضوع ابراز ناراحتی کرد که فتح الله زاده گفت ما که اسمی از باشگاه نیاوردیم، اتفاقاً ذوب آهنی ها هم مثل ما بیچاره هستند و من ابراهیمی را به عنوان یک مدیر باشخصیت می شناسم.

فتح الله زاده در خصوص اینکه او چند روز پیش رحمتی و نکونام را آشتی داده، گفت: آنها قبل از این با هم آشتی کرده بودند و وقتی رحمتی آمد قرارداد امضا کند نکونام هم وارد اتاقم شد و اتفاقا با هم عکس یادگاری گرفتیم.

وی در خصوص اینکه پس چرا نکونام که قرارداد دو ساله دارد قصد رفتن به تراکتورسازی را داشت، گفت: قرارداد ما به این گونه بود که اگر برای سال دوم بر سر مسائل مالی توافق نکنیم او می توانست از تیم جدا شود.