وحید فاضلی   بعد از شکست یک بر صفر مقابل فولاد خوزستان در نشست خبری اظهار داشت: در ابتدا سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی را تسلیت می‌گویم. هفته گذشته و بعد از بیان یک جمله در نشست خبری بعد از بازی گفتم که باعث رنجش پرسپولیسی‌ها شدم  به عنوان یک معلم وظیفه دارم عذرخواهی کنم.

فاضلی ادامه داد: باید به شاگردان و بازیکنان خودم یاد بدهم اگر اشتباهی کردند عذرخواهی کنند. فولاد می‌تواند مدعی قهرمانی باشد. بازیکنان نساجی هرچه در چنته داشتند گذاشتند. بازی خوبی ارایه کردیم. نتیجه بازی منصفانه نبود و فوتبال ورزش بیرحمی است و حداقل حق ما مساوی بود و حتی می‌توانستیم پیروز شویم و با  سه امتیاز از اهواز برویم.

وی تاکید کرد: فولاد مردانه جنگید و می‌تواند مدعی قهرمانی باشد. شادی فولادی‌ها بعد از مسابقه از ته دل بود و خوشحالم که بازیکنانم به گونه‌ای بازی کردند که فولادی‌ ها به این صورت شادی کردند. فوتبال بازی احترام هاست و امیدوارم همکارانم احترام همدیگر را داشته باشیم. در جریان مسابقه شرایطی پیش می آید آخر بازی به نکونام تبریک گفتم.

فاضلی تصریح کرد: فوتبال هیجان دارد و نمی‌توانیم هیجانش را حذف کنیم ولی باید احترام هم را نگه داریم، بی‌احترامی را نمی پذیرم. هفته گذشته جمله‌ای ناخواسته به کار بردم و اکنون عذرخواهی می‌کنم امیدوارم همه شهامت عذر خواهی داشته باشیم.

سرمربی نساجی در مورد اینکه بازی با پرسپولیس در شکست تیم تان تاثیر داشته اظهار داشت: قطعا تاثیرگذار بود. تیم من 5 روز بعد از بازی سخت با پرسپولیس در هوای بارانی با فولاد بازی کرد. بازیکنان ما پا عقب نگذاشتند و تیم‌های متمول 30 بازیکن هم تراز دارند مثل فولاد و سپاهان  اما ما این شرایط را نداریم و در تنگنا هستیم. در 10 هفته پایانی لیگ فصل گذشته 2 بازیکن مصدوم با پارگی رباط صلیبی دادیم.

فاضلی خاطر نشان کرد: خروجی‌اش چه بوده که مدام می‌گوییم فصل گذشته هم مسابقات فشرده بوده؟ در 20 هفته قبل مصدومی نداشتیم. خواهش می‌کنم یک مقدار تفکر کنیم به لحاظ روانی و فیزیولژیکی به بازیکنان بار زیاد وارد نکنیم. نمی‌توانیم به یک پراید به اندازه بنز فشار بیاوریم.