قاسم حدادی فر ، کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در رابطه با جایگاه تیم ذوب آهن در مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران بیان کرد: اگر در این ۴ هفته، عدالت در فوتبال رعایت می‌شد؛

تیم ما تا این جای کار می‌توانست ۶ امتیاز کسب کند و نسبتا جایگاه مناسبی در جدول داشتیم. اشتباهات داوری خیلی برای ما تاثیر گذار بوده است. فکر نمی‌کنم سیستم کمک داور ویدیویی برای چند تا از ورزشگاه‌های ما هزینه زیادی داشته باشد. جو تیم ذوب آهن خراب است و همه بازیکنان داوران را عامل اصلی باخت‌های تیم می‌دانند.

او در رابطه با ۴ بازی اخیر و اشتباهات تیم‌های داوری در این ۴ بازی بیان کرد: جایگاه دوازدهم ما و دیگر مسائل از بازی با تیم فولاد شروع شد؛اما در بازی مقابل پیکان، داور با کمک چهارم خود صحبت کرد و فیلمی را ندید. من باید از بازیکن تیم پیکان به خاطر حرکت جوانمردانه آن ها تشکر کنم. ما برای بازی‌های خود یک هفته تلاش می‌کنیم، ولی در روز بازی‌ها داوران با قضاوت‌های بد خود تمام تلاش ما را نابود می‌کنند. تیم ذوب آهن در فصل گذشته تا مرز سقوط هم رفت، اما خدا را شکر در لیگ برتر ماندیم.

حدادی فر ادامه داد: بازیکنان تاثیرگذار ما جدا شده اند و تیم ذوب آهن باید سعی خود را بکند تا به جایگاه اصلی خود در جدول برسد. مهدی رحمتی تیم خوبی دارد و ما نیز تمرینات را خیلی محکم دنبال می‌کنیم تا بتوانیم بازی خوبی مقابل شهر خودرو ارائه دهیم.