در چارچوب هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال تیم‌های فوتبال فولاد خوزستان و استقلال تهران در ورزشگاه شهدای فولاد روز جمعه ۳۰ آبان به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با نتیجه ۲ بر یک به سود فولادی‌ها به پایان رسید.

پس از پایان این بازی و هنگامی که محمود فکری (سرمربی تیم فوتبال استقلال) قصد داشت زمین بازی را ترک کند و به رختکن برود، الفاظ ناشایستی را بر زبان آورد.

این رفتار فکری با واکنش‌های زیادی از سوی بازیکنان، مربیان و مدیرعامل فولاد خوزستان مواجه شد و این باشگاه از فکری به فدراسیون فوتبال شکایت کرد.

همچنین کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، محمود فکری را احضار کرد تا او در خصوص رفتار ناپسندش توضیح دهد.

امروز تیم‌های استقلال و ماشین سازی در چارچوب هفته سوم و در ورزشگاه آزادی رو در روی یکدیگر قرار گرفتند که آبی‌های پایتخت با تک گل زیبای هروویه میلیچ موفق به شکست مهمان خود شدند.

در پایان این بازی، محمود فکری بابت الفاظ زشتی که در دیدار با فولاد به کار برده بود عذرخواهی کرد و بیان کرد افرادی که باعث شده اند آبروی او برود را نخواهد بخشید.

حال باید دید با توجه به عذرخواهی فکری در مقابل دوربین‌های تلویزیونی، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال این مربی را محروم خواهد کرد یا او با جریمه نقدی بخشیده خواهد شد؟