علی علیزاده اظهار داشت: تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان در حال حاضر در آمادگی خوبی به‌سر می‌برد و از یک هفته پیش تمرین‌ها در رفسنجان انجام می‌شود و بچه‌ها با زمین خودمان آشنایی پیدا کردند.

معاون فنی باشگاه فوتبال صنعت مس رفسنجان با بیان اینکه امسال دیدگاه‌ها و نگاه به تیم متفاوت‌ از سال قبل است، افزود: سال گذشته مس رفسنجان 26 هفته صدر جدول لیگ دسته اول بود و همه توقع دارند امسال هم مانند سال قبل باشد و همه تیم‌های لیگ برتر را بزند و نتیجه بگیرد، در حالی که لیگ برتر فرق دارد و باید صبوری کرد.

وی تصریح کرد: امسال سعی می‌کنیم تیم قابل احترامی در کشور  باشیم و نتایج خوبی بگیریم، در این راستا انگیزه بسیار خوب و بالایی در تیم وجود دارد.

علیزاده ادامه داد: با تلاش فراوان توانستیم شرایط میزبانی را که خیلی سخت بود بگیریم و ورزشگاه شهدای صنعت مس را به استاندارد لازم برسانیم.

وی در خصوص اقامت تیم گل‌گهر در هتل محل اقامت تیم مس و رفتن رفسنجانی‌ها به کرمان با وجود میزبانی، گفت: بر اساس مصوبات قانون میزبانی، تیم میزبان باید بهترین هتل شهر را در اختیار تیم میهمان قرار دهد و با توجه به اینکه هتل جهانگردی ظرفیت تیم را نداشت به کرمان رفتیم.

معاون فنی باشگاه فوتبال مس رفسنجان خاطرنشان کرد: هتل جهانگردی در حال تجهیز است و از هفته‌های آینده خودمان یا تیم میهمان در این هتل اقامت خواهیم داشت.

وی با اشاره به اینکه گل‌گهر از تیم‌های بسیار خوب لیگ برتر کشور است و مربی باهوش و باتجربه‌ای دارد و نسبت به سال قبل قوی‌تر شده و مهره‌های قوی‌تری جذب کرده اذعان کرد: اما مس رفسنجان در مقابل هیچ تیمی دست و پا بسته نخواهد بود.

علیزاده متذکر شد: با توکل به خدا و با عزم جدی که بچه‌های مس رفسنجان دارند فردا مقابل گل‌گهر حاضر می‌شویم.

تیم فوتبال مس رفسنجان فردا در ورزشگاه شهدای صنعت مس میزبان گل‌گهر سیرجان است.