عصر امروز (چهارشنبه) جلسه‌ای با حضور احمد مددی ، سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال ، سید ایمان میری، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت های‌وب، پرویز مظلومی سرپرست، محمود فکری سرمربی و وریا غفوری کاپیتان تیم فوتبال استقلال در محل شرکت های وب برگزار شد. 

در این جلسه، احمد مددی ضمن تشکر از مدیریت های‌وب در انجام کامل تعهدات مالی خود، از مدیر عامل، هیات مدیره و مدیران اجرایی این شرکت تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه این نشست، مدیرعامل های‌وب ضمن اعلام ادامه حمایت کامل مجموعه های‌وب از باشگاه استقلال، اعلام آمادگی کرد تا تمامی نیازهای تدارکاتی باشگاه اعم از از زمین تمرین و البسه و موارد دیگر بدون هیچگونه نگرانی از مباحث مالی به بهترین شکل ممکن  با راهبری سرپرست مدیرعاملی باشگاه در اسرع وقت انجام گردد. 

همچنین در ادامه یحیی‌زاده، مشاور اجرایی باشگاه استقلال، گزارشی از روند خرید البسه باشگاه با همکاری شرکت های‌وب ارائه کرد. 

همچنین به پیشنهاد احمد مددی و موافقت مدیرعامل های وب مقرر شد شرکت های‌وب به ازای هر برد تیم فوتبال استقلال در تمامی مسابقات، مبلغی ویژه را به عنوان پاداش مازاد از تعهدات قراردادی کارگزار با باشگاه به حساب بازیکنان و کادرفنی استقلال واریز کند که این مهم شامل بازی با مس رفسنجان هم خواهد شد.