حسین پاشایی در نشست خبری پس از بازی با صنعت نفت که با شکست دو بر یک پیکان به اتمام رسید، اظهار داشت: آن نتیجه‌ای که رقم خورد اصلا حق تیم پیکان نبود. هرچند اشتباهاتی داشتیم اما مهدی تارتار یک هفته است هدایت پیکان را قبول کرده و برای اینک بتواند افکار خود را به این تیم تزریق کند، دست کم یک ماه وقت می‌خواهد.

وی افزود: خیلی بهتر از صنعت نفت بازی کردیم و موقعیت های زیادی داشتیم اما روی اشتباهات فردی گل خوردیم. فوتبال همین است و نمی‌توان کاری انجام داد اما امیدوارم بتوانیم زودتر تیم را با تفکرات تارتار تطبیق بدهیم و در بازی‌های آینده بهتر نتیجه بگیریم.

مربی تیم پیکان درباره بازی بعدی این تیم با شهرخودرو توضیح داد: این دیدار شنبه برگزار می‌شود و از الان باید به فکر آن بازی باشیم تا امتیازهایی که مقابل صنعت نفت از دست دادیم، در مسابقه با شهرخودرو جبران کنیم.

پاشایی درباره دلیل تغییر کادرفنی این تیم تصریح کرد: در این مورد مدیر باشگاه تصمیم گیرنده است و نمی توانم جواب بدهم. این سوال را از مدیریت 

وی درباره تعویض‌های بی ثمر تیم پیکان در جریان این مسابقه گفت: آنچه در تمرینات دیده بودیم و افکاری که داشتیم باید بگویم دو بازیکن ما به دلیل آسیب دیدگی تعویض شدند. نمی‌توان نفرات جایگزین بد بازی کردند؛ اما نظرات سرمربی پیکان را جلب نکردند.