محمد خوشکنار اظهار کرد: رسول خطیبی سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک که این تیم را در فصل گذشته با موفقیت به لیگ برتر رساند، اما شرایط به شکلی پیش رفت که در آستانه آغاز لیگ موجب رنجش و گله مندی وی شد و در پی شکست مقابل تیم نساجی مازندران تصمیم به خداحافظی از تیم را گرفت.

وی افزود: پس از چندین جلسه اعضای هیئت مدیره و بررسی مسائل و مشکلات و خواسته‌های سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک و برنامه‌ریزی‌های فنی صورت گرفته برای بهبود شرایط باشگاه سرانجام رسول خطیبی با حمایت مدیران و اعضای هیئت مدیره در اراک ماندگار شد.

مدیر روابط عمومی باشگاه آلومینیوم اراک خاطرنشان کرد: در چندین جلسه اعضای هیئت مدیره برخی از تغییر و تحول نیز در باشگاه صورت گرفته است که در نهایت می‌تواند در روند پیشرفت باشگاه مؤثر باشد.

خوشکنار ادامه داد: به هر حال امیدواریم با شرایط مطلوب پیش آمده در ادامه مسابقات بتوانیم با قدرت و اقتدار کامل ظاهر شویم و شرایط بهتری در لیگ برتر داشته باشیم.

نماینده اراک در اولین گام خود در لیگ برتر مقابل نساجی مازندران بازی را با نتیجه 3 بر صفر به میهمان خود واگذار کرد و رنجش و گله مندی خطیبی از هیأت مدیره به دلیل زیرپا گذشتن برخی تعهدات پس از این باخت مطرح شد.

گفتنی است در هفته دوم لیگ برتر پنجشنبه پیش رو (۲۹ آبان) آلومینیوم اراک میهمان سپاهان اصفهان است.