یک شنبه شب در یکی از مهمترین بازی‌های هفته اروپا منچسترسیتی میزبان لیورپول است.

پپ گواردیولا در نشست خبری پیش از جدال با کلوپ گفت: آگوئرو آماده نیست و به این بازی نمی‌رسد. بازی با لیورپول بسیار مهم است ولی به مانند انتخابات آمریکا است. تمام بازی‌ها مثل آراء باید شمرده شود و اهمیت دارد. ما بازی‌های زیادی در پیش خواهیم داشت.

وی ادامه داد: بسیار زیباست که مقابل بهترین تیم ممکن بازی می‌کنیم. سال قبل لیورپول تیم بهتری بود و آنها تا زمان زیادی فوق‌العاده عمل کردند. لیورپول یک مربی خارق‌العاده دارد و همیشه بازی با آنها زیباست و به ما کمک می‌کند که پیشرفت کنیم.

سرمربی منچسترسیتی ادامه داد: ما می‌دانیم که برای بردن لیورپول باید بسیار خوب باشیم.

پپ گفت: به مانند همیشه تمرین و چند ایده تاکتیکی را مرور کردیم. به بازی می‌رویم تا بهترین نمایش خود را به ثبت رسانیم و می دانیم بازیکنان با کیفیت نتیجه این بازی را رقم خواهند زد.

سرمربی منچسترسیتی تصریح کرد: وقتی شما مقابل تیمی به مانند لیورپول بازی می‌کنید همیشه زمان‌هایی وجود دارد که شما را زجر می‌دهد. ما باید سعی کنیم تا حد امکان بالاترین قدرت خود را به نمایش گذاریم.

پپ گواردیولا گفت: لیورپول بزرگترین شانس قهرمانی در جزیره را دارد ولی پاندمی کرونا با این فصل کاری کرده که همه چیز متفاوت باشد. مهمترین چیز برای ما این است که قهرمان جزیره شویم و اصلا مهم نیست با چقدر امتیاز این اتفاق رخ بدهد. ما یک فصل با 100 امتیاز قهرمان شدیم ولی الان چنین چیزی نیاز نیست.