تمرین امروز تیم فوتبال استقلال از ساعت 16 در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی برگزار شد.

تمرین امروز حاشیه‌هایی داشت که در زیر می‌خوانید:

* پیش از آغاز برنامه‌های تاکتیکی آرش برهانی و سیروس دین محمدی در زمین شماره 3 ورزشگاه آزادی محل تمرین تیم استقلال 90 که هدایت آن را ایوب اصغرخانی برعهده دارد حضور پیدا کردند.

*‌ ووریا غفوری به همراه فرزند خود در محل تمرین حاضر شد و به تمرینات اختصاصی پرداخت.

* هنگامی که هنوز تمرین آغاز نشده بود حنیف عمران‌زاده مربی تیم استقلال خاطراتی را از زمان حضورش در این تیم برای فرشید اسماعیلی تعریف کرد. عمران زاده با اشاره به زمان سرمربیگری پرویز مظلومی در این تیم گفت؛ یک بار توسط آقای مظلومی جریمه شدم و به همین خاطر او از من خواست دور زمین بدوم. من هم آنقدر دور زمین با سرعت دویدم که حالم بد شد. خود مظلومی وقتی این موضوع را دید به من گفت حنیف به داخل زمین بیا، اما من چون حالم خوب نبود، این کار را نکردم. خاطرات عمران زاده از زمان حضورش در این تیم با تعجب فرشید اسماعیلی توأم شد.

* رضا آذری هافبک مصدوم استقلال که روز گذشته به شکلی عجیب تمرین این تیم را از فاصله دور تماشا کرد، امروز با لباس شخصی در محل تمرین حاضر شد و برای دقایقی با محمود فکری به صحبت پرداخت.

* علیرضا نیکبخت واحدی با حضور در محل تمرین آبی‌پوشان از کادر فنی تیم استقلال حمایت کرد وی که از دوستان صمیمی عمران‌زاده محسوب می‌شود برخورد گرمی با مربی جدید استقلال داشت و بازیکنان استقلال هم بعد از حضور نیکبخت در محل تمرین به سمت او رفته و برخورد گرمی با بازیکن سابق تیمشان داشتند.

* آرش برهانی هنگام ورود به زمین به علیرضا نیکبخت واحدی خوشامد گفت.

* با آغاز تمرین تاکتیکی و اجرای آن توسط مربیان محمود فکری برای دقایقی با علیرضا نیکبخت واحدی گفت و گو و از وی بابت حضور در محل تمرین تشکر کرد. نیکبخت خطاب به فکری گفت امیدوارم امسال با این کادر تمام استقلالی موفق شوی و ما هم از بیرون از شما حمایت خواهیم کرد. سرمربی استقلال و سیروس دین محمدی نیز بعد از صحبت‌های نیکبخت از او تشکر کردند.

* محمود فکری بعد از گفت و گوی بلبلی با پرویز مظلومی به صورت جدی با این بازیکن جدایی طلب به گفت و گو پرداخت و در صحبت‌های خود وضعیت تیمش را برای این بازیکن تشریح کرد. بلبلی که از شرایط فصل گذشته خود در تیم استقلال ناراحت بود دلایل بازی نکردن خود را به فکری توضیح داد و سرمربی تیم استقلال هم تأکید کرد که وی با توجه به قرارداد و شرایطی که دارد بهتر است در تیم بماند.

* هنگامی که صمد مرفاوی مشغول تمرین با بازیکنان بود با خنده خطاب به آنها گفت پروتکل‌های بهداشتی را هم رعایت کنید!

* داریوش شجاعیان مثل نوبت صبح در تمرین امروز آبی پوشان شرکت کرد تا شایعات جدایی این بازیکن و همچنین اتفاقاتی که برای وی رخ داده پایان یابد.

* در بخش اول تمرین بازیکنان به گرم کردن بدن‌های خود پرداخته و سپس در گروه‌های چند نفره به آقاوسط پرداختند. سیروس دین محمدی، حنیف عمران‌زاده و صمد مرفاوی هر کدام به صورت جداگانه تمرینات بازیکنان را زیر نظر داشتند.

تمرینات تیم استقلال به صورت مرتب در تهران دنبال خواهد شد و این احتمال وجود دارد که آبی‌پوشان اردویی را در هتل المپیک برگزار کنند.