ادینسون کاوانی ستاره کهنه‌کار اروگوئه‌ای به تازگی به منچستر یونایتد انگلیس پیوست.

وی در صحبت‌هایی از چالش جدید خود در این تیم انگلیسی ابراز شادمانی کرد و عنوان کرد که شایسته پوشیدن پیراهن شماره 7 شیاطین سرخ است.

کاوانی پس از پایان قراردادش با پاری سن ژرمن راهی منچستر یونایتد شد و قراردادی یک ساله که می‌تواند به دو فصل هم افزایش یابد را با تیم انگلیسی امضا کرده است و به صورت رایگاه راهی اولدترافورد شده است.

وی در تیم انگلیسی پیراهن شماره 7 را بر تن خواهد کرد که پیش از این ستارگان بزرگی چون جورج بست ، اریک کانتونا ، دیوید بکهام و کریستیانو رونالدو آن را بر تن کرده‌اند.

کاوانی در این باره به سایت باشگاه منچستر یونایتد گفت: من می‌دانم که هر بار که وارد زمین شوید، شماره پیراهن شما تأثیری در بازی شما نخواهد داشت ، اما وقتی شانس پوشیدن پیراهن شماره 7 در منچستر یونایتد را پیدا کنی، این یک مسئولیت زیباست. امیدوارم که لیاقت چنین پیراهنی را داشته باشم. این پیراهن اعتبار زیادی برای بازیکنان دارد همانطور که کسانی که این پیراهن را بر تن کردند از اعتبار بالایی برخورددار هستند.

کاوانی در 301 بازی برای پاری سن ژرمن 200 گل به ثمر رساند و بهترین گلزن تاریخ تیم فرانسوی لقب گرفت.

مهاجم اروگوئه ای درباره چالش جدیدش در لیگ برتر انگلیس گفت: لیگ برتر انگلیس در میان بهترین مسابقات جهان جایگاه برجسته‌ای دارد. این قطعاً برای من افتخار است و یک چالش جدید است که انگیزه زیادی برای من ایجاد می‌کند. من آنقدر خوش شانس بودم که مقابل بسیاری از تیم های انگلیسی بازی کرده‌ام ، اما اکنون باید در همه مسابقات شرکت کنم هر هفته.