در پی ادعا‌های دروغین محمود فکری و اتهاماتی که در خصوص انتشار تصویر قراردادش توسط باشگاه نساجی به مدیران این باشگاه وارد کرده است، بدین وسیله باشگاه نساجی نسبت به این اتهامات زشت و ناروای فکری در مراجع قضایی شکایت و حیثیت این باشگاه را اعاده خواهد کرد.

باشگاه نساجی همواره نسبت به حفظ اخلاق حرفه‌ای کوشا بوده و هیچ‌گونه قرارداد و جزییات آن را در اختیار کسی قرار نخواهد داد. این قرارداد نزد محمود فکری نیز قرار داشت و اطرافیان او از آن کاملاً اطلاع داشتند.

متاسفانه این روز‌ها فکری با ادعا‌های عجیب و کذب، در حال باختن مکرر اصول اخلاقی است و با فرافکنی‌هایی این چنینی قصد تطهیر غیرحرفه‌ای‌گری‌ها و بی‌اخلاقی‌های خود را دارد.

ضمن اینکه هواداران باشگاه بزرگ، ریشه‌دار و ۶۰ و اندی ساله نساجی مازندران ، آنقدر زبانزد اخلاق و ادب هستند که دست به چنین کار‌هایی نزنند و بدون شک این حواشی، بازی‌های جدیدی از سوی فکری و نزدیکان او برای مظلوم نمایی و همچنین قرار دادن هوا داران فهیم باشگاه استقلال تهران مقابل هواداران خونگرم و صبور باشگاه نساجی است.

جا دارد اشاره شود در چند ماه اخیر فکری با باشگاه‌های دیگری هم مذاکرات مخفیانه‌ای داشته و اگر بند غرامت در قراردادش وجود نداشت، زودتر از این‌ها نساجی را ترک کرده بود. ناراحتی او از رفتار شتاب‌زده و ذوق و شوقی بود که برای پیوستن به نساجی و حضور در لیگ برتر داشت و این فرصت آنقدر برای او غیرمنتظره و مسرت بخش بود که هر چقدر مبلغ غرامت درشت‌تر بود، بازهم توجهی به آن نمی‌کرد.

مجدداً در پی حرف‌های دور از معرفتِ فکری باید اشاره شود که اگر فکری از اعتبار، جایگاه و آبروی فوتبالی نساجی بهره‌مند نمی‌شد، حالا حالا‌ها باید در لیگ یک مشغول عوض کردن تیم‌های خود بود و خواب رسیدن به استقلال را هم نمی‌توانست ببیند.