بیژن ذوالفقارنسب کارشناس فوتبال درباره پیروزی پرسپولیس برابر السد قطر و صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: به نظرم پرسپولیس یکی از بهترین بازی‌های خود را در چند سال اخیر انجام داد و کادر فنی به خوبی تیم السد قطر را آنالیز و ارزیابی کرده بود.

او ادامه داد: السد تیم خوب و متمولی است که اکثر بازیکنانش اروپایی و ملی پوش هستند و کمتر کسی تصور می‌کرد که پرسپولیس برنده این بازی شود. بازیکنان پرسپولیس هوشمندانه و با تدابیر خاص حریف قطری را خسته کردند و با پرسینگ در تمام نقاط زمین و ضد حملات ۲ توپ به تیرک دروازه زدند و  در نهایت زمان خوبی به گل رسیدند و به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا صعود کردند.  

پاختاکور تیم قدرتمندی است 

ذوالفقار نسب درباره تقابل پرسپولیس با پاختاکور در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: تیم پاختاکور در مرحله قبلی توانست تیم استقلال را شکست بدهد. پرسپولیس نشان داد که تیم  قدرتمندی است. شیوه بازی پاختاکور متفاوت است.  آن‌ها بازی فیزیکی و قدرتی ارائه می‌دهند.  

کارشناس فوتبال کشورمان گفت: تیم پرسپولیس باید ریکاوری خوبی انجام بدهد تا خستگی بازیکنان برطرف شود. علاوه بر این کادر فنی پرسپولیس باید موشکافانه تیم پاختاکور را به درستی تحلیل و ارزیابی کند.  

او بیان کرد: به نظرم اگر پرسپولیسی‌ها بتوانند ریکاوری خوبی انجام بدهند پیروزی برابر این تیم ازبکستانی دست یافتنی است. بازیکنان پاختاکور از لحاظ فیزیکی خیلی خوب هستند و پرسپولیسی‌ها باید مراقب هافبک و مهاجم این تیم باشند.  

ذوالفقار نسب در پایان گفت: امیدوارم پرسپولیس تنها نماینده کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا بتواند به مرحله فینال این رقابت‌ها راه یابد.