به گزارش روابط‌عمومی سایت شهرخبر، پربازدیدترین اخبار ورزشی این سایت در سال جدید، گفتگوهای ستاره‌های فوتبال با رسانه‌های ورزشی هستند. رکورد پربازدیدترین خبر ورزشی سال جدید متعلق به گفتگوی حسن اشجاری، بازیکن سابق ذوب‌آهن و استقلال است که در یک گفتگوی مفصل افشاگری‌های عجیبی کرد. او که سابقه بازی در تیم ملی و باشگاه استیل‌آذین را نیز در کارنامه دارد مدعی شد مدیران استیل‌آذین این تیم را راه انداخته بودند تا در مسابقه‌های شرط‌بندی‌ها برنده شوند. اشجاری با اشاره به حضور ستاره‌هایی مانند علی کریمی، مهدی مهدوی کیا، سیاوش اکبرپور، فریدون زندی، حسین کاظمی، میلاد زنیدپور و سوشا مکانی در استیل‌آذین، نتایج این تیم را دور از انتظار اعلام کرد و گفت: این تیم قطعا و صد درصد برای شرط‌بندی بسته شده بود! شرط‌بندی مالیکن باشگاه و اصلا شک نکنید به این موضوع! چون کسی فکر نمی‌کرد این تیم با بازیکنان شاخصی که داشت آن شکلی نتیجه بگیرد.

البته حواشی استیل‌آذین تنها دلیل پربازدید شدن گفتگوی اشجاری نبود. او به بازی تلخ ایران و عربستان در آزادی هم اشاره کرد و ادعا کرد: قرار بود محمود احمدی‌نژاد، که رئیس دولت بود، در بین دو نیمه با حضور در رختکن به بازیکنان تیم ملی به عنوان پاداش سکه بدهند که علی دایی، سرمربی وقت تیم ملی اجازه ندادند و گفتند تایم فنی برای تیم است. علی دایی گفت تایم را از دست می دهم و اجازه ندادند. ایشان اعتقاد داشت که تیم هشت روز در هتل آکادمی اردو بود و احمدی نژاد می توانست زودتر برای این کار بیاید و با بازیکنان دیدار داشته باشد. البته مساله این بود که با توجه به نزدیکی به انتخابات به نظرم این حرکت بیشتر یک شو انتخاباتی بود. علی آقا اجازه نداد و این یک تنش در رختکن شکل داد. وقتی رییس جمهور یک مملکت را اجازه ندادند به رختکن بیاید یک استرس و درگیری ذهنی هم برای بازیکنان شکل پیدا کرد و همه نگران این موضوع بودند. 

 

دومین خبر ورزشی پربازدید سایت شهرخبر به شیوع گسترده کرونا در ایتالیا مربوط است. طبق گزارش روزنامه پرتیراژ ایتالیایی کوریا دلا اسپورت، تماشای بازی فوتبال بین تیم‌های آتالانتا ایتالیا و والنسیا اسپانیا در دور یک شانزدهم‌ نهایی لیگ قهرمانان اروپا منجر به شیوع گسترده کرونا در ایتالیا شده است. این روزنامه با استناد به سخنان یکی از متخصصان بیماری‌های تنفسی ادعا کرده این بازی که در ورزشگاه سنسیرو شهر میلان برگزار شد به مثابه بمب بیولوژیکی بود که بیش از چهل هزار تماشگر را درگیر کرد. 

 

گفتگوهای نوروزی سپهر حیدری و مهدی رحمتی، ستاره‌های سال‌های نه‌چندان دور پرسپولیس و استقلال نیز در میان پربازدیدترین اخبار ورزشی سایت شهرخبر بودند. رحمتی پیش‌بینی کرد که پرسپولیس در لیگ امسال قهرمان می‌شود اما حیدری برخلاف دروازه‌بان قدیمی استقلال چنین نظری نداشت.

 

یکی از اخبار داغ و پربازدید سال جدید تمایل باشگاه ناپولی ایتالیا به جذب سردار آزمون مهاجم جوان تیم ملی بود. این خبر بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های ایرانی داشت. دیگر خبر ورزشی شوکه‌کننده سال جدید، ابتلای مثم بائو بازیکن سابق استقلال و پرسپولیس و تراکتورسازی به ویروس کرونا بود. بائو پس از چند روز بستری شدن در بیمارستانی در ساری مرخص شد.

 

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌پردازد. بخش ورزشی شهرخبر یکی از محبوب‌ترین منابع اطلاعاتی اهالی ورزش و ورزش‌دوستان ایرانی است.