• لینک کوتاه
 • کد خبر: 60929

  سرمربی استقلال می گوید مجتبی جباری باید در رفتارش تجدید نظر کند.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، امیر قلعه نویی پس از پایان تمرین امروز استقلال با تبریک عید نیمه شعبان گفت: از امروز تمرینات ما شکل جدیتری به خود گرفت. از هفته بعد هم بازیکنان دیگر به تمرین اضافه می شوند و ملی پوشان هم در حال حاضر با باشگاه در تماس هستند. با این حال چون آنها فشار زیادی را متحمل شده اند به استراحت نیاز داشتند.

  وی درباره جلسه دیشب فتح الله زاده با نکونام هم گفت: من از جزییات این جلسه خبر ندارم و نمی دانم در این جلسه چه گذشته است.

  قلعه نویی درباره کنار گذاشتن مجتبی جباری از فهرست استقلال گفت: جباری در استقلال زحمت کشیده و بازیکن بزرگی است اما بازیکن هر چه قدر بزرگ باشد نباید مشکلات درون خانواده را به بیرون ببرد. او با حرفهایش ۲۰ میلیون هوادار را ناراحت کرد. با این حال نباید عجولانه تصمیم گرفت. استقلال بزرگ است و مدیرعامل بزرگی هم دارد. ضمن اینکه شرایط استقلال همین چیزی است که می بینیم. این را هم باید بگویم که جباری از من قلعه نویی در این فصل بیشتر گرفته و نسبت به سالهای قبل هم امسال دریافتی بیشتر داشته است.

  وی در پاسخ به این سوال که احتمال دارد جباری با وساطت شما به استقلال برگردد؟ گفت: بحث وساطت نیست. درست است باید نیروهایمان را حفظ کنیم اما شان باشگاه هم مهم است. امثال من و جباری می رویم اما باشگاه استقلال می ماند. جباری باید در رفتارش تجدید نظر کند.

  قلعه نویی در پایان درباره اردوی استقلال هم گفت: ما یک بازی دوستانه با دیناموکیف دو هفته دیگر داریم. در فوتبال ایران صد جا باید اجازه بدهند و ما برای برگزاری این بازی منتظر این صد جا هستیم.

  استقلال امیر قلعه نویی بازی باشگاه استقلال خانواده فتح الله زاده فوتبال ایران قلعه نویی مجتبی جباری مشکلات
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها