به گزارش پارس ، به نقل از مهر، علی فتح الله زاده در پایان جلسه امروز هیات مدیره باشگاه استقلال در جمع خبرنگاران گفت: ما کمی دیرتر کار را شروع کرده ایم ولی به سرعت برنامه ها به پیش می رود و این کمبود را جبران خواهیم کرد.

وی در خصوص حریف تایلندی استقلال در لیگ قهرمانان فوتبال آسیا اظهار داشت: حریف تایلندی ما بسیار خطرناک است. در حالی که العین و الهلال حذف شده اند این تیم در بین هشت تیم برتر آسیا قرار گرفته است. این تیم سه بازیکن خطرناک اسپانیایی دارد. البته ما با کمک هوادارانمان در تهران باید کار این تیم را در تهران تمام کنیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص استعفای خود نیز عنوان کرد: من به این خاطر که می خواستم دست وزیر ورزش و هیات مدیره را باز بگذارم این کار را کردم. اما هیات مدیره در جلسات خود تاکید کرد که باید بمانم و کار را ادامه دهم. ما کار سختی در این مدت داشتیم. وقتی که عنوان کردم ۲۵ میلیارد تومان بدهی داریم برخی ها جو سازی کردند. من زمانی که به باشگاه آمدم ۲۰ میلیارد تومان بدهی داشت و برخی ها کم لطف هستند.

فتح الله زاده در خصوص خریدهای استقلال نیز گفت: نوری، جمشیدیان و چند بازیکن دیگر به استقلال آمدند. با بیک زاده هم تمام می کنیم. تا آخر هفته تیمی را که قلعه نویی خواسته بود را تحویل وی خواهیم داد. البته هر بازیکنی که نخواهد بماند آزاد است که برود. شرایط ما اینگونه است و بازیکنی آن را نخواهد می تواند به تیم دیگری برود.

وی درباره انتقادهای نکونام توضیح داد: نکونام در لیست ما قرار دارد و مشکل ما این بود که در اردوی تیم ملی حضور داشت و ارتباط نداشتیم. قرار است امشب یا صبح فردا با او صحبت کنیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در واکنش به خبر باشگاه پرسپولیس مبنی بر در اختیار قرار داشتن هواپیمای اختصاصی گفت: ما قبلا شبکه اختصاصی تلویزیونی داشتیم و برنامه هم پخش کردیم. درباره هواپیما هم بگویم که هواپیمایی زاگرس را داشتیم ولی تبلیغات نکردیم. ما به دنبال ستاره سوم در آسیا هستیم نه هواپیمایی. این را هم بگویم که استقلال از دو سال پیش مجوز ایرلاینز را در اختیار گرفته و دنبال هواپیمای اجاره ای نیست.

فتح الله زاده در خصوص کمک وزارت ورزش به این باشگاه نیز توضیح داد: یک میلیارد تومان به ما کمک شده و قرار بر این است که یک میلیارد تومان دیگر هم به استقلال کمک شود که امیدوارم هر چه زودتر این کار صورت گیرد. در شرایط کنونی از طریق چک های شخصی دوستان با بازیکنان قرارداد می بندیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا در صورت کمک نکردن وزارت ورزش بار دیگر استعفا خواهد کرد، گفت: من کلا خوش استعفا هستم و تحت فشار قرار گیرم استعفا می کنم. با دو میلیارد تومان که نمی شود تیم را برای قهرمانی در آسیا بست.