طارق همام و آیاندا پاتوسی، دو هافبک خارجی استقلال که عملکرد خوبی در ترکیب این تیم داشته‌اند هم با پیشنهاداتی از حاشیه خلیج فارس روبرو شدند.

به گزارش خبر ورزشی شهر خبر و به نقل از ورزش سه با نزدیک شدن به پایان فصل و شروع نقل و انتقالات تابستانی، گمانه‌زنی‌ها در مورد جابجایی بازیکنان هم شروع شده و برخی باشگاه‌ها فعالیت خود را به طور غیررسمی در بازار نقل و انتقالات شروع کردند. طبق اخبار شهر خبر و به نقل از ورزش سه در همین راستا، طارق همام و آیاندا پاتوسی، دو هافبک خارجی استقلال که عملکرد خوبی در ترکیب این تیم داشته‌اند هم با پیشنهاداتی از حاشیه خلیج فارس روبرو شدند. طبق اخبار شهر خبر و به نقل از ورزش سه این دو از تیم‌های قطری و اماراتی پیشنهاد دارند و احتمال دارد که فصل آینده استقلال را ترک کنند.

به گزارش خبر ورزشی شهر خبر و به نقل از ورزش سه  آخرین تمرین استقلال ایران پیش از دیدار با الدحیل قطر، ساعت 20:30 در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. طبق اخبار شهر خبر و به نقل از ورزش سه استقلال در هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا، فردا در ورزشگاه آزادی میزبان حریف قطری خواهد بود و به 3 امتیاز این دیدار نیاز دارد.

به گزارش خبر ورزشی شهر خبر و به نقل از ورزش سه  استقلال در دیداری سرنوشت ساز و بسیار حساس از دور برگشت مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، پس فردا در ورزشگاه آزادی به مصاف الدحیل نماینده قطر خواهند رفت. طبق اخبار شهر خبر و به نقل از ورزش سه استقلال در این بازی باید هر چه در چنته دارد رو کند و برای زنده ماندن بجنگند چرا که در صورت لغزش از دور مسابقات کنار خواهد رفت لذا به پیروزی در این بازی بسیار محتاج است. طبق اخبار شهر خبر و به نقل از ورزش سه شنیده می‌شود کاپیتان الدحیل بازی با استقلال را از دست داد که این خبر می‌تواند خبر خوشی برای استقلالی‌ها به حساب بیاید.

به گزارش خبر ورزشی شهر خبر و به نقل از ورزش سه المعز علی، ستاره سرشناس و کلیدی الدحیل که دیدار رفت را از دست داد درباره بازی برگشت برابر استقلال، گفت: بازی بسیار سخت و حساسی برابر استقلال پیش رو داریم. بازی برابر تیم خوبی است. آن‌ها میزبان هستند و برابر هواداران خودی بازی می‌کنند و این کار ما را سخت می‌کند. طبق اخبار شهر خبر و به نقل از ورزش سه  او ادامه داد: امیدوارم که نتیجه لازم را به دست آوریم و به دور بعد راه پیدا کنیم.

به گزارش خبر ورزشی شهر خبر و به نقل از ورزش سه  معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: اسناد تسویه حساب با بازیکنان خارجی در باشگاه موجود و یک ریال اضافه به آن‌ها پرداخت نشده است.هر کدام از این ۲ بازیکن قرارداد ۲ و ۳ ساله داشتند. طبق اخبار شهر خبر و به نقل از ورزش سه خطیر خاطرنشان کرد: امید نورافکن با ۵۰ هزار دلار از استقلال جدا شد در صورتی که رقم جدایی این بازیکن را باشگاه ۲۵۰ هزار دلار اعلام کرده بود. آقای توفیقی و افتخاری اگر قرارداد‌ها خوب بسته شده نورافکن با۵۰ هزار دلار به بلژیک نمی‌رفت که من برای نیم فصل با همان هزینه او را به خدمت بگیرم و نمی‌دانم۲۰۰ هزار دلار دیگر چه شده است.

طبق اخبار شهر خبر و به نقل از ورزش سه  او تصریح کرد: ایسما، پاتوسی و منشا را شفر نمی‌خواست و باشگاه آن‌ها را آورد. امیرحسین فتحی به شفر گفت: صیادمنش با ۵۰۰ هزار دلار برای تو که سرمربی تیم قبول نکرد. شفر می‌خواست صیادمنش را به آلمان برود. صیاد منش بازیکن زیر ۱۸ ساله است و نمی‌توانند قرارداد ببندد. عضو هیئت مدیره شاید توضیح کامل را نداده است.

به گزارش خبر ورزشی شهر خبر و به نقل از ورزش سه  مدیر عامل استقلال با اشاره به ماجرا‌های تعریف و تمجید شفر از صیادمنش، ادعای بسیار عجیبی را مطرح کرد. طبق اخبار شهر خبر و به نقل از ورزش سه  فتحی در ادامه با اشاره به ماجرا‌های تعریف و تمجید شفر از صیادمنش، ادعای بسیار عجیبی را مطرح کرد و گفت: انتقال بازیکنان هیچ ارتباطی به سرمربی تیم نداشته و حوزه اختیارات او مستطیل سبز است. رضا کریمی که به استقلال خوزستان گل زد در زمان شفر چقدر مجال خودنمایی پیدا کرد؟ محمدی‌مهر، خادم‌پور، تیموری و... زمان آقای شفر چقدر فرصت عرض اندام و خودنمایی پیدا کردند؟ اللهیار بازیکن خوبی است، ولی به دلایلی که نمی‌توانم آن را مطرح کنم توسط شفر بزرگ شد!

به گزارش خبر ورزشی شهر خبر و به نقل از ورزش سه  برکناری وینفرد شفر و پرداخت دستمزد یک میلیون دلاری به این مربی توسط باشگاه استقلال باعث شد تا عباس ملکی عضو سابق هیئت مدیره باشگاه استقلال درباره نحوه عقد قرارداد با این مربی در گذشته توضیحاتی را بیان کند. طبق اخبار شهر خبر و به نقل از ورزش سه  ملکی در این باره گفت: قرارداد شفر در بازی فینال جام حذفی در خرمشهر منعقد شد که من حضور نداشتم و فکر می‌کنم حسن زمانی دیگر عضو باشگاه هم در آن جلسه حضور نداشت. اینکه عقد قرارداد با شفر را در جلسه هیئت مدیره بیان کنند چنین کاری صورت نگرفت و حتی اعلام نشد که قرارداد شفر از ۳۰۰ هزار دلار به یک میلیون دلار تغییر کرده است. طبق اخبار شهر خبر و به نقل از ورزش سه  او ادامه داد: وزیر ورزش و جوانان مخالف قرارداد ۲ ساله با شفر بود، اما این قرارداد در خرمشهر امضا شد و در آن شهر هم جلسه هیئت مدیره تشکیل نشد و صورت جلسه‌ای هم برای امضا به دست ما نرسید.

اخبار ورزشی را از سایت شهر خبر دنبال کنید.