به گزارش پارس نیوز، 

عباس سیمکانی امروز پیرامون وضعیت تیم فوتبال ذوب‌آهن اظهار داشت: ذوب‌آهن در لیگ برتر به یک آرامش خاصی دست یافته است، آن‌ها می‌دانند که سهمیه‌ای کسب نمی‌کنند و همچنین خطر سقوط نیز دیگر این تیم را تهدید نمی‌کند، از همین روی بازیکنان و کادرفنی تیم با آرامش بیشتری در مسابقات حاضر می‌شوند و از همین رو می‌توانند نتایج بهتری را رقم بزنند.

کارشناس فوتبال ادامه داد: نکته مثبت دیگر ذوب‌آهن این است که منصوریان در بازی‌ها از تمام بازیکنان تیم استفاده می‌کند، از همین جهت بازیکنان تیم خستگی کمتری را احساس می‌کنند و انگیزه نیز به تیم راه یافته زیرا حتی بازیکنان بزرگ این تیم نیز اگر اشتباه کنند باید جای خود را به جوانان بدهد، در کل می‌توان وضعیت فعلی ذوب‌آهن را نسبت به فصل گذشته خوب تلقی کرد.

وی در خصوص عملکرد منصوریان روی نیمکت ذوب‌آهن تشریح کرد: راز موفقیت منصوریان در ذوب‌آهن رفاقت و رفتار خوبش با بازیکنان بوده است، در جریان برخوردهای مربیان قبلی این تیم نیستم اما منصوریان با بازیکنانش دوست شده و همین دوستی باعث شده که تمام تیم یکدست شود و بازیکنان کوچک و بزرگ کنار یکدیگر تمرین و رشد کنند.

سیمکانی در خصوص شرایط حضور ذوب‌آهن در لیگ قهرمانان آسیا نیز اضافه کرد: ذوب‌آهن اکنون بهترین شرایط را در بین تیم‌های ایرانی و حتی دیگر تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها دارد، به احتمال زیاد صعود سبزپوشان قطعی است، با توجه به بازی کردن تمام بازیکنان در طول لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا، شرایط فنی بازیکنان به یکدیگر نزدیک شده است.

کارشناس فوتبال تصریح کرد: ذوب‌آهن در گام بعدی رقابت‌های لیگ قهرمانان، مقابل تیمی قرار خواهد گرفت که شانس صعود به مرحله بعد را دارد، قطعاً ذوب‌آهن کار آسانی در عراق نخواهد داشت ولی بازیکنان اصلی ذوب‌آهن استراحت خوبی داشتند و با شرایط خوبی به مصاف این تیم خواهند رفت.

وی در مورد آینده علی منصوریان در تیم ذوب‌آهن و فصل آینده ادامه داد: منصوریان در طی حضور خود در ذوب‌آهن به خوبی عمل کرده است، وی تیم را از رده چهاردهم به اواسط جدول رسانده است، حضور وی در سال آینده بر روی نیمکت این تیم منطقی است.