به گزارش پارس نیوز، 

دروازه بان ملی پوش پرسپولیس در پایان دیدار این تیم مقابل تراکتورسازی گفت: ابتدا باید از مردم خوب تبریز تشکر کنم. وقتی روز قبل از بازی آمدم و همچنین امروز که از هتل برای حضور در استادیوم خارج شدم، یاد بازی‌های تیم ملی در روسیه افتادم. خیلی امنیت خوبی بود و اذیت نشدیم. به هواداران تبریز تبریک می گویم. بازی خوبی هم بود و می توانستیم ببریم و خیال هواداران را راحت کنیم.

وی ادامه داد: تراکتورسازی در تبریز، استقلال، سپاهان و پدیده را برده بود و می‌دانستیم شرایط سخت است. خیلی زود گل زدیم اما حیف شد که بازی مساوی شد.

علیرضا بیرانوند در واکنش به اینکه با توجه به فحاشی صورت گرفته و همچنین شکسته شدن شیشه اتوبوس این تیم، این تشکرها به کنایه از سوی او مطرح شده گفت: نه، باور کنید من چیزی ندیدم. آن سنگ به اتوبوس هم از دست شان در رفته! به خدا جدی می گویم و مردم تبریز خیلی خوب رفتار کردند. دوست داشتند تیم شان برنده باشد و وقتی که ما جلو افتادیم و در بازی تاخیر می‌انداختیم آنها عصبی می‌شدند و این رفتار طبیعی بود. واقعا به آنها تبریک می گویم.

دروازه بان ملی پوش پرسپولیس در خصوص دریافت کارت زرد و محرومیتش گفت: داور فکر کرد من وقت کشی کردم. یک صحنه عالیشاه سریع می‌خواست بازی را برای او به جریان بیندازم. اما این من هستم که تشخیص می‌دهم چه زمانی بازی را شروع کنم. حتی یک صحنه هم آقای برانکو ایوانکوویچ از دستم ناراحت شد. من از این عصبی شدم که آقای برانکو از دستم ناراحت شد که زود باید بازی را شروع کنم اما این من هستم که باید داخل زمین تشخیص دهم که چه زمانی بازی را شروع کنم. از امید عالیشاه عصبی شدم و از او معذرت می‌خواهم.

علیرضا بیرانوند درباره عملکرد خط دفاعی گفت: تیم ما عالی بود. دفاع خوبی داریم و عملکرد خوبی داریم. در برخی صحنه ها تمرکز را از دست دادیم. ما قبلا گفته بودیم وقتی تیم های حریف اوت انداز بلند دارند باید در تیر دو تمرکز بیشتری داشته باشیم و حیف شد. ما دو بازی قبلی مساوی کردیم و ناراحت بودیم اما اکنون که به شرایط نگاه کنیم همین تساوی هم به اندازه برد ارزش داشت. ما اگر این بازی را می بردیم هم باید در تهران برنده می‌شدیم اما الان هم باید ماشین سازی را ببریم و انشاالله جشن قهرمانی هم در تهران برگزار کنیم.