به گزارش پارس نیوز، 

 

 فرهاد مجیدی بعد از پیروزی ۴ بر ۲ مقابل استقلال خوزستان در نشست خبری در مورد اختلاف امتیازی با پرسپولیس و شانس استقلال برای قهرمانی گفت: شانس ما خیلی کم شده است با توجه به باخت مقابل پدیده اما فوتبال است و همیشه اعجاز و امید هست و امیدوارم اتفاقات فوتبال که در هفته قبل برای ما رقم خورد بازهم رقم بخورد. ما قهرمان هم نشویم چیزی از ارزش های بازیکنان کم نمی‌شود.

مجیدی در مورد اینکه فصل آینده چه سمتی در استقلال دارد، گفت: هر سمتی که داشته باشم در خدمت استقلال هستم چه مربی چه تدارکات، من فرزند استقلال هستم و هرچه دارم از این باشگاه است. 

وی در مورد اشتباه‌های خط دفاع استقلال گفت: ما بهترین خط دفاع لیگ را داریم و ۱۲ گل خوردیم اما با توجه به اینکه گل خوردیم به دنبال گلزنی بودیم از خط دفاع مان راضی هستیم. در این فصل کمترین اشتباه را در خط دفاع را داشتیم و دانشگر و منتظری خیلی خوب کار کردند.

مجیدی در مورد اینکه به عنوان سرمربی استرس داشت یا نه گفت: استرس خاصی در بازیکنان ندیدم اما با توجه به شرایط جدول و اینکه دو هفته خوب نتیجه نگرفته بودیم شرایط متفاوت بود و من به عنوان سرمربی استرس داشتم و سعی می‌کردم تیمم را خوب هدایت کنم. به عقب برنمی‌گردم که چرا نتیجه نگرفته است و آینده را می بنیم. این تیم یکی از بهترین تیم های تاریخ استقلال است و یکی از کامل ترین تیم هاست که در هر پست دو بازیکن داریم. دوست ندارم شعار بدهم و به هوادران قول بیهوده بدهم اما استقلال را به جایگاه اصلی‌اش می رسانم.

وی در مورد اینکه نظرش در مورد تیم چیست و آیا فصل بعد هم سرمربی استقلال می ماند؟ گفت: این تیم هیچ کمبودی ندارد و می تواند فصل آینده قهرمان شود باشگاه باید این تیم را حفظ کند. در خصوص فصل بعد که سرمربی باشم یا نه هم من نمی توانم تصمیم بگیرم.