به گزارش پارس نیوز، 

روز دوم رقابت های لیگ برتر در هفته 26 ام با برگزاری دیدار دو تیم سایپا و سپاهان در ورزشگاه شهدای شهر قدس ادامه پیدا می کند. در دیگر دیدار امروز هم نفت مسجد سلیمان در اولین حضور فیروز کریمی برابر استقلال خوزستان قرار می گیرد.

 

شاگردان امیرقلعه نویی خاطره خوبی از ورزشگاه شهدای شهر قدس دارند و در دیدار برابر پیکان با گل سیاوش یزدانی مقابل پیکان با پیروزی از زمین مسابقه خارج شدند ولی حالا آنها بیشتر از هر زمان دیگری به سه امتیاز نیاز دارند تا شکست تلخ برابر استقلال هم فراموش شود.

 

شاید بتوان شرایط این روزهای سپاهان را با شرایط شاگردان شفر پس از دربی 89 مقایسه کرد و جالب اینکه آنها هم باید برای خروج از بحران مقابل سایپا بازی کنند.

 

امیرقلعه نویی برای پیروزی در این مسابقه مطمئنا تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت و شاید تنها شاهد دو تغییر در ترکیب طلایی پوشان نسبت به دیدار برابر استقلال تهران باشیم.

 

با این وصف انتظار می رود خط دفاعی با عزت پورقاز شکل بگیرد و سیاوش یزدانی جایگزین خالد شفیعی شود.  مثل همیشه پیام نیازمند هم گلر تیم خواهد بود.

 

در پست دفاع راست البته ابهاماتی وجود دارد؛ چرا که محمد ایران پوریان در دیدار برابر استقلال نمایش چندان خوبی نداشت و این احتمال وجود دارد که حسن جعفری به ترکیب بازگردد ولی در دفع چپ سعید آقایی مانند سابق بازیکن ثابت سپاهان خواهد بود.

 

مهدی کیانی، ولادیمیر کومان و محسن مسلمان به احتمال فراوان سه هافبک تیم خواهند بود که برای ایجاد موقعیت جهت گلزنی مثلث تهاجمی تیم یعنی مهرداد محمدی، سجاد شهباززاده و استنلی کی روش تلاش می کنند.

 

ترکیب احتمالی طلایی پوشان مقابل سایپا:

 

پیام نیازمند- سعید آقایی، عزت پورقاز، سیاوش یزدانی، حسن جعفری، مهدی کیانی، ولادیمیر کومان، محسن مسلمان، مهرداد محمدی، سجاد شهباززاده و استنلی کی روش.

 

روز گذشته پرسپولیس در اصفهان مقابل ذوب آهن متوقف شد و حالا این فرصت در اختیار سپاهان قرار دارد تا با کسب سه امتیازی بازی مقابل سایپا، اختلاف با صدر را به عدد 5 برسانند و هم امتیاز با استقلال در رتبه سوم قرار بگیرد.