به گزارش پارس نیوز، 

درخشش مهدی قائدی باعث شد دوباره او به سوژه اول رسانه‌ها تبدیل شود. او البته هنوز درگیر حاشیه‌‌هایی است که مشخص نیست چطور و کی تمام خواهند شد. پژمان منتظری دیشب بعد از پایان بازی استقلال نگران قائدی بود و حرف‌هایی درباره او زد که به نظر می‌رسد باید آن‌ها را جدی گرفت:

-او اشتباهاتی داشت، اما به اشتباهاتش پی برد و همه به او کمک کردند تا مشکلش حل شود. او استعداد کم‌نظیری در فوتبال ما است و من با او حرف زدم. او ۴ جلسه خوب تمرین کرد و دیدید که در ۱۵ دقیقه بهترین بازیکن زمین بود. ما جوان‌های خوبی در تیم مثل محسن کریمی، آذری و صیادمنش داریم و باید مراقب آن‌ها باشیم. من از آقای خطیر خواهش می‌کنم به این مسأله ورود کند چرا که این بازیکنان آدم‌های زیادی اطرافشان است

-شاید این بچه‌ها از حرف‌های من ناراحت شوند، اما قائدی نباید تنها زندگی کند و باید خانواده‌اش کنار او باشد هر چند که خانواده‌اش الان با او هستند. باشگاه باید برای این بازیکنان هتل بگیرد و باید خانواده بازیکنان کنارشان باشد. چرا باید صیادمنش تنها زندگی کند؟ چرا که در این صورت استقلال ضرر می‌کند. متأسفانه فضا به گونه‌ای است که به این بچه‌ها زیاد توجه می‌شود من از آن‌ها توقعی ندارم چرا که ۲۰ سال سن دارند. ما قائدی را یک سال از دست دادیم، یکی گفت او نیمار است، دیگری گفت او مسی است، اما او باید خودش باشد و دیدید که امروز چه فوتبالی بازی کرد. امیدوارم باشگاه کمک کند و استعدادهایمان را نگه داریم.»