به گزارش پارس نیوز، 

در دیدار ماقبل پایانی هفته بیست و هفتم لیگ برتر روسیه، تیم زنیت سنت‌پترزبورگ که سردار آزمون را برای نهمین مسابقه پیاپی در خط حمله داشت، از ساعت ۱۸ امشب در استادیوم گازپروم آرنا میزبان تیم رده پانزدهمی آنژی ماخاچ کالا بود.

در حالی که تنها یک دقیقه و ۳۰ ثانیه از بازی گذشته بود، ارسال دقیق روبرت مک از جناح راست زمین را سردار آزمون با ضربه نمایشی تماشایی و تک ضرب، از مقابل پای دو مدافع آنژی ماخاچ کالا تبدیل به گل کرد تا زنیت سنت‌پترزبورگ خیلی زود پیش بیافتد.

اما نمایش هجومی صدرنشین لیگ برتر روسیه پس از این گل همچنان ادامه پیدا کرد و در دقیقه ۹ سردار آزمون باز هم موثر ظاهر شد و این بار توپ ارسالی از میانه میدان را به برانیسلاو ایوانوویچ، مدافع سابق چلسی رساند تا او با شوت محکم دروازه آنژی ماخاچ کالا را باز کند.

در نیمه دوم نیز نمایش هجومی زنیت سنت‌پترزبورگ ادامه پیدا کرد و این تیم توانست ۳ بار دیگر گلزنی کند که پنجمین گل آنها با تاثیرگذاری سردار آزمون و خلق موقعیت او به ثمر رسید.

یاران آزمون که هفته قبل تساوی بدموقعی برابر لوکوموتیو مسکو داشتند، امشب توانستند نتیجه گذشته خود را جبران کنند و با ۵ گل آنژی ماخاچ کالا را شکست دهند تا ۴۸ امتیازی شوند و با فاصله ۶ امتیازی نسبت به لوکوموتیو رده دومی، در صدر جدول لیگ برتر روسیه بمانند.

سردار آزمون، ستاره ایرانی زنیت سنت‌پترزبورگ که در هشت مسابقه اخیرشان عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته و هفت گل به ثمر رسانده بود، امشب نیز نمایش درخشانی برابر آنژی ماخاچ کالا با زدن یک گل و دادن یک پاس گل ارائه کرد.