به گزارش پارس نیوز، 

علیرضا بیرانوند پس از پیروزی برابر سایپا در جمع خبرنگاران گفت: ما نیاز به این هواداران داریم و اگر نبودند کار ما مقابل سایپا سخت می‌شد. خیلی انرژی دادند و فکر می‌کنم ۵۰ درصد برای هت تریک قهرمانی داریم، ولی ۵ فینال دیگر داریم.

بیرانوند در مورد گل اول که به شکل عجیبی وارد دروازه اش شد گفت که انتظار این گل را داشته و در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا واقعا انتظارش را داشته بیان کرد: هر ۱۰سال یک بار این گل‌ها اتفاق می‌افتد. تبریک به هوادارها. البته یادم رفت که یک تبریک هم برای برد استقلال به هواداران این تیم بگویم، چون خیلی به ما چسبید. با سپاهان امتیازات ما نزدیک بود.

بیرانوند در مورد پاس خوبی که برای علیپور ارسال کرد و ترابی گلزنی کرد، بیان کرد: دوست داشتم که علیپور خودش توپ را گل کند، ولی ترابی گل کرد. تیم خوبی داریم و نظم خوبی داریم. آقای برانکو به چند نفر استراحت داد، ولی وقتی دید بازی سنگین است، تعویض کرد.

وی در مورد بازی‌های باقی مانده عنوان کرد: ما پنج فینال داریم و فکر می‌کنم تیم ماشین سازی و پارس جنوبی از سپاهان، ذوب آهن و تراکتورسازی فوتبال بهتری بازی می‌کنند و این مقداری کار را سخت می‌کند، ولی دو تیم دیگر می‌آیند که مقابل پرسپولیس خوب بازی کنند. به خصوص ماشین سازی که تیم دوم آقای زنوزی است و برای قهرمانی تراکتورسازی مقابل ما می‌جنگد. فکر می‌کنم سخت‌ترین بازی ما مقابل این تیم خواهد بود.